Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy a foga fáj?

Honnan tudom, hogy a foga fáj?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos, 7 foga van (2 hónapja még egy se volt). Éjjel már nem eszik. Van, amikor felsír 1-2-szer az éjjel, de van, mint pl most is, hogy 1 órája fel-fel sír. Ha bemegyek és megsimizem abbahagyja. Honnan tudom, hogy mikor van az a pont, hogy adjak fájdalomcsillapítót?! Nem szeretném gyógyszerekkel tömni, de szenvedni se hagynám. A tegnapi délutáni alvásból is keserves sírással ébredt. Vagy lehet a hasa fáj? 2.napja kap patisszont ebédre, lehet az a baj? Most kapott először.
2019. júl. 21. 03:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én abból tudom, hogy napközben a szokásos ál többet túr a szájába..


Adok neki fogkefét ( amióta a metszők kijöttek egy rágóka sem ér be)


Kitartás

( mi a szemfogakkal szenvedünk.. Szerintem én lehalább annyira, mint a babám)

2019. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak megsimized és visszaalszik, akkor tuti, hogy a foga. Ha a hasa lenne, akkor nem tudna visszaaludni.

Én ilyenkor csak bekenem neki és alszik továb 3-4 órát. Nappal Dologélt használok. Éjszakára a Dentinox vált be, mert abban van lidokain is.

2019. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát sajnos az nálunk nem mérce, hogy mindent túr a szájába, mert 8 hónapja ezt csinálja és brutális mennyiségű nyála van. Mikor mászik a lakásban szabályosan felmossa vele a lakást😅😳. Igazából nem tudott visszaaludni, mert fel-fel sírt végül 2 órán keresztül. De tegnap már egyáltalán nem kapott patiszont és egy hangja sem volt éjjel. Nem tudom... A következő pár napban kiderül majd, hogy véletlen egybeesés, hogy pont akkor sírdogált mikor azt kapott vagy tényleg attól fájt a foga.


Sajnos nálunk ezek az ínyre kenhető dolgok egyáltalán nem hatnak. Van Dologél, Dentinox, Osa, Freezyderm (valahogy így írják), Anaftin és Gengigél itthon. Eddig egyik se hatott, ellenben némelyiktől öklendezik....

2019. júl. 22. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!