Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A melegtől nem tud aludni...

A melegtől nem tud aludni vagy a foga jöhet? 5hónapos

Figyelt kérdés
2 napja az egyébként nagyon nyugodt babám nem alszik el fürdés után, ahogy szokott, hanem órákig sír, nyugtalan. Sokszor felsír alvás közben is. Nappal folyton az öklét rágcsálja, nagyon nyáladzik. Néztem az ínyét, de semmi jele, hogy a foga jönne, bár az előbb mintha felül éreztem volna valamit. Pedig alul fog jönni először, nem? Viszont 27fok van a szobába, lehet, h ez a meleg a baj. Levettem már minden ruháját, de tiszta izzadt így is az egész teste.
2019. jún. 12. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mindkettő lehetséges. a fogzásnak az általad leirt tünetek tipikusnak mondhatók, társulhat az orrfolyás, hígabb széklet is.

a melegtől meg én sem tudok aludni, szóval simán lehet hogy a babád sem.

2019. jún. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fogzik.
2019. jún. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sőt akár mindkettő is lehet. Az én fiam 20 hónapos éjjel pelenkában és egy trikóban alszik csak, de így is csak forgolódik, kínlódik pedig már leköltöztünk a hűvösebb nappaliba.
2019. jún. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Rosszalkodik. És a melegre, meg a fogakra fogjuk. (vicc)
2019. jún. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
4es meséld már el, a sírás meg a nyüglődés mióta rosszalkodás?
2019. jún. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet, de a meleget nem bírják a babák, úgyhogy szerimtem inkább az lesz a baj.
2019. jún. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, mindkettő lehet. A foga pedig bárhogy jöhet nem feltétlen követi a nagy könyvet. Az én fiamnak az alsó 2 jött elsőre ezt azonban a felső szemfogai követték.
2019. jún. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5 a debilek kedvéért odaírtam: VICC. Nem baj, majd máskor.
2019. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
viccelődés nélkül - mert hiszen természetes, hogy egy ilyen kicsi nem tud rosszalkodni - úgy pedig valószínűleg SZOMJAS: Izzad, nyáladzik - tessék pótolni a folyadékveszteséget, ilyenkor nem elég a szoptatás.
2019. jún. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8as dolgozz a humorodon, mert hiába irtad oda, hogy vicc, nem vicces...
2019. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!