Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kúszáshoz, mászáshoz milyen...

Kúszáshoz, mászáshoz milyen játék jó, ami fejleszt?

Figyelt kérdés

2019. júl. 21. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Bármi ami érdekli és küzd érte. Nekünk egy tál színes cukorka vált be (persze megenni nem ette). Sokan telefont, tabletet tesznek a gyerek elé, az is egyfajta megoldás.
2019. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobbik lányom anno egy lángos miatt kezdett kúszni. A kisebbik megőrül az újságokért. Ha nagy küzdelmek árán kúszva megkaparint véletlenül egyet, úgy ledarálja mint egy iratmegsemmisitő 😆
2019. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem költöttem kúszást, mászás fejlesztő játékokra. A nagylányomat plüssfigurái, barbiautója imádott kúszni, persze megfogta és elgurult, aztán mehetett újra utána, jó egy színes labda is.
2019. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vettem a kislányomnak labdát, érdekli is, de ha elgurul, annyira nem motiválja, hogy utána menjen (legalábbis megpróbálja). Meg vannak plüss kockái, zenélő, villogó játékok, de vhogy egyik sem érdekli annyira, hogy küzdjön érte. Még sétagolyót is vettem neki. Érdekli, figyeli, de meg sem próbál utána menni.
2019. júl. 21. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!