Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell furdetni a hajlatokat?

Hogy kell furdetni a hajlatokat?

Figyelt kérdés
Gondolom a vizben jol atmosom, meg a popsit, nunit is, amikor kiveszem akkor az eleg ha szaraz vattapamaccsal attorlom a hajlatokat? Nem akarok hintoporozni... vagy kene?

2019. júl. 21. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Száraz vattával biztos nem törölgetném a nunit mert nedvesen nem de szárazon foszlik, nehogy belemenjen valami ami ott maradhat. Én a törölközővel szoktam finoman megtörölni a hajlatokat, nunit, tokát. Hintőport soha nem használtam.
2019. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De belul nem szabad a nunit ugye?
2019. júl. 21. 21:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán törölközővel alaposan. Nem kell túlbonyolítani.
2019. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hintőport ne használj!
2019. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Én eleinte nem hintőporoztam, de ahogy a babám izzadt, a nyakán a bőrredő alatt kipirosodott, hiába töröltem meg fürdés után alaposan. Úgyhogy én hintőporoztam, de úgy, hogy egy kivételével az összes lyukat leragasztottam, és az ujjam hegyére tettem egy kis adag hintőport, amit behúztam a nyaka alá. Nekem más nem vált be. Ha nem akarsz hintőporozni, akkor mindenképpen ellenőrizd naponta többször is a hajlatokat!
2019. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Ja, és még a hóna alá is raktam, máshova nem. Az alfelét simán megtöröltem, aztán jöhetett a pelus. Krém sem kellett soha.
2019. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy olajjal kell a hajlatokat áttörölni, olajos vattával, aztán fürdetni, soha nem csináltam meg, egyszerűen megfürdettem, tiszta lett.
2019. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Az első hetekben sminklemosó korongra (nem bomlik szèt) tettünk sima napraforgóolajat (az van a gyógyszertáriban is), azzal töröltük át a hajlatokat (ès koszmóra is jó), aztán fürdetővel nedvesen átmostuk mèg a pelenkázón, be a tiszta vízbe, minden lemos, majd szèpen kifogóban minden áttöröl. Kèsőbb az olajat elhagytuk, meg az előre bekenèst is, csak a kádban sima fürdetővel fürdünk, 6 hetes kortól, nem lèpett fel bőrirritáció. Ez amúgy a kórházi protokoll, èdesanyám gyermekrehabilitáción dolgozik sèrült gyermekekkel, tehát nem mi találtuk ki. Soha nem hintőporoztunk. Sima vattát pedig ne használj.
2019. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tetrakifogó jól szívja a vizet, azzal töröltem szárazra


Popot enyhén krémeztem ( napi minimum 8 kakis lányom volt)


Kaptam mintában folyékony hintőport.. 1-1 alkalommal a nyakát bekentem...de csak kipróbálás miatt vEnnyi

2019. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne vattával töröld. Sima törölközővel mindenhol alaposan szárazra. A vatta szöszöl, ott marad, irritálhatja.
2019. júl. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!