Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyum most rendesen megijeszte...

Anyum most rendesen megijesztett. Most akkor ne is hagyjam egyedül a gyerekkel majd így?

Figyelt kérdés

Nem együtt lakunk anyukámmal, de ígérte, ha megszületik a baba, sokat jön majd látogatni/eleinte besegíteni.

Elég sokat okoskodik, amit már megszoktam, de amikor a hozzátáplálásról beszélgettünk, azt hittem eldobom az agyamat.

Azt mondta, hogy higgyek neki, ő felnevelt két gyereket, nekünk már egy hónaposan adott barackot, banánt, fél évesen meg már mindent (!) megettünk. Azt mondta 4 hónaposan már adott nekünk csokit, és ő is fog adni az unokájának, nem kell ennyire szigorúan venni, meg hogy lám mi is felnőttünk a tesómmal így.

Igaz, hogy ez az első terhességem, még sosem neveltem egy gyereket sem, de azért annyit én is tudok, hogy ez emeletes marhaság. Mi van, ha jön, és a tudtom nélkül suttyomban minden sz...ral megeteti majd a babát? :/


2019. júl. 22. 12:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%
Anyósék ilyenek, a 8 hetes fiamat töltöttkáposztával akarták megetetni, mondván, hogy az a lötty ( tapszer) biztos, hogy nem laktatja. Mondtam is: biztosan nem, azért alszik egész éjjel :) 4 hósan rajuk köpte a répapépet, amin felhabirodtak. Mondtam bekk, hogy ha nekem nem hajlandó megenni, nekik biztos meg fogja :) próbálkiztak csokivak, rudival, pudinggal, de kiköpdöste a fiam, altalaban rájuk ( én eközben wc- n voltam 3 percre). Jön a tesó, előre leszögeztem, hogy nem viszem a gyerekeket, ha ezt csinálják. Sógornőm is ilyen amúgy, de naluk most jön az első, tudom, nem szép dolog karörvendeni, de majd meglatja, hogy nem olyan egyszerű, mint gondolja.
2019. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk mostoha anyós ilyen. Elment páromhoz( hozzám nem mer) és közölte vele, hogy másnap jön megnézni a 3 hónapos fiam fütyijét és intéz neki műtétet, ha fitymaszükületet lát. WTF??? Ezt mégis hogy gondolta? Megmondtam páromnak, hogy nem jön ide húzogatni a fiam fütyijét, korának megfelelő! Most 6 hónapos a fiam és az ehetetlenül sós éttermi húslevessel meg akarta etetni a kérdezésem nélkül. Aztán meg azt akarta, hogy belepaccsoljon a tejszínes tortába. Normális???!! Ezeket úgy csinálja, hogy nem is néz rám és megbeszéli a babával, nem velem. Ha folyik az orra szid engemet a fiamnak, és hogy majd ő beszél a párommal mert ez nem állapot.😒 A párom csak röhög rajta, de engem nagyon irritál és soha nem bíznám rá a fiam. A lányom 3 éves volt, mikor először elengedtük hozzájuk, de már ő sem szereti a ,,mamát'', aki lecsúnyázza és ráerőszakolja az akaratát.
2019. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!