Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred mindig akkor...

Miért ébred mindig akkor amikor szexelnenk? Érzik a babák vagy mi? Tiétek nem ébred olyankor?

Figyelt kérdés
Csokolozunk csak és ébred nem vagyunk hangosak. Meg sem szolalunk. És másik szobában vagyunk. De mindig pont akkor kezd sírni. De ha nem szexeltunk mert nincs kedvünk akkor ő alszik nyugodtan
2019. júl. 22. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Tuti, hogy van a babákban szexradar! Mindegyik akkor ébred, nem lehet véletlen.
2019. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk is így van... már lassan kedvem sincs elkezdeni. 5 hónapos most. Az 5 hónap alatt egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt nekem is jó mielőtt felkelt.
2019. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
En valahol azt olvastam hogy azert mert igy"vedekeznek" a kisteso ellen es vmi ösztön :) nem tudom mennyi igazsag van benne de en egyaltalan nem akarok kistesot neki is mondtam es soha nem is kel fel olyankor :) (tudom hogy véletlen es inkabb csak jo alvó)
2019. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Biztos vannak ilyenek. A nagyfiam 1x kelt fel, mikor szexeltünk és át is jött közénk 3,5 évesen. A kicsi egyáltalán nem kel fel rá.
2019. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk is ez a helyzet. Ha reggel próbálkozunk akkor is. Átlag fel 9-ig alszik, de ha fel 7-kor akarunk szexelni akkor fél 7-kor ébred 🤣
2019. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Mindig olyankor megebred 😂 nem tudom de szerintem van egy veszjelzojuk vagy nem tudom hogy ha anya meg ala azeretne valamit neki azonnal kozbe kell lepni 😂
2019. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk is felkel, ha rendes szex van, akkor a közepén, ha orál, akkor a kettőnk orgazmusa között (vagyis végif szorongok, hogy lesz-e idő kielègíteni a páromat...)
2019. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem elég sok érzékelőjük van:

Szexradar

Magasság érzékelő

Anya is aludna érzékelő

2019. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Mi szexrendőrségnek hívtuk a kislányunkat egy ideig. 4 hónaposan romlott el az alvása és onnantól minden egyes alkalommal felsírt szex közepén. Ha előtte másfél órán át csak döglöttünk, vagy aznap nem volt tervben szex akkor édesdeden aludt de ahogy egymásnak estünk égtelen sírás. Már nem hittük el főleg, hogy másik szobában alszik és egy mukkanás nélkül csináltuk. Aztán szerencsére elkezdte megint átaludni az éjszakát és azóta megint minden oké. :D
2019. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk is így volt kb. 1 éves koráig. Mára javult a helyzet.
2019. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!