Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mikor kezdődik az esti...

Nektek mikor kezdődik az esti rutinotok a babával, illetve olyankor jó szemmel nezitek, ha esetleg más is van még nálatok, aki nem a szűk családhoz tartozik?

Figyelt kérdés
2019. jan. 21. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk 6 óra körül kezdődik a fürdetés, mert fél 8-kor kidől a babám, addig fürdés, vacsora, kis játék, szoptatás, altatás. Nálunk biztos nincs idegen már ilyentájt, nagyon zavarna.
2019. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Este legkésőbb 8 fele.Vendégek ilyenkor már ritkán vannak, ha esetleg előfordul akkor is olyanok akiknek maguknak is van gyermekük így tudják, hogy ez is hozzá tartozik az élethez.
2019. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Nalunk fel7 korul van pancsi, utana pizsama felvetel, vacsi, 20.20kor szoktam agyba tenni.
2019. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Lemaradt: zavarna, ha lenne itt vki, de ha nem altalanos, akkor neha belefer.
2019. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
7-kor megfürdeti a kicsit a férjem, addig mi összepakoljuk a nagy szobájában a játékokat. Ha a pici kész van, ő szopizik, addig a nagylányt fürdeti az apjuk. Mire felveszik a pizsit, a pici elalszik, leteszem és hármasban megvacsizunk, majd a naggyal még játszunk, esti mese, legksőbb 9-re ágyban van.
2019. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Már 3 éves, nálunk viszonylag gyakran van ilyen.

Míg baba volt, addig sem zavart, szoptatni félrevonultam, fürdettünk, aztán alvás. Örültem, hogy mivel a baba alszik, nyugodtan beszélgethetek.

De ha te vagy a vendég, azért ajánld fel, hogy elmész, ha marasztalnak, akkor maradj csak!

2019. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Felszinesen alvo volt a gyerekem babakent, ezert nem szerettem, ha valaki ott volt, mert a wc lehuzasara is mar ebredt. Az esti rutin 7-8 kozott kezdodott, ameddig legalabb egyszer aludt napkozben. Azota mar majdnem 3 eves, sokkal melyebben alszik, nem zavarja, ha a vekony falak mellett is a szomszed szobaban normal hangeron beszelgetnek. Mar ritkan alszik delutan, ezert fel 6 korul mar kezdodikaz esti rutin, hogy fel 7-7 kozott aludhasson. Ha valaki nalunk van, ez persze el tud csuszni, ami abban az esetben nem gond, ha masnap nem kell menni oviba, meg dolgozni.
2019. jan. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
18.30-19.00 között, nem zavar ha itt van valaki, de ugyanúgy tesszük a dolgunkat, mert a fiunk előrébb való bárkinél. Miután ő elsludt, szívesen beszelgetunk tovább,
2019. jan. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

18:30 kezdődik

19:20-kor alszik ( kivéve kb 2 hete megborult.. Mozgásfejlődés.. Fogzás., nem alszik el)



Nem zavar ha van itt valaki...

Sőt.

Ha leteszem a lányomat, utána lazább a beszélgetés, nem mindenki rá figyel, tehát komolyBb témáknis szóba kerülnek.



De nekünk elôtte is mozgalmas életünk volt.



Mostvis gyakran alszunk házon kívül..

Nekünknis gyakran van hálóvendégünk is

( havonta 1-2 alkalom)


De a hely megvan rá, van külön vendégszoba, amit csak erre használunk.


Persze az első 2 hónapban senki nem

Volt olyan tapintatlan, hogy nálunk aludt volna, vagy hosszabb venségségbe jött volna...


6 hónapos

2019. jan. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7kor fürdés, szoptatás közben esti mese a nagyobbnak, aztán kilopózás... Engem általában zavar, ha "nem veszik a lapot", de volt már barátnőm itt, akinek nagyon örültem, hogy végre sikerült találkoznunk. Szóval van, hogy bosszankodom, de van, hogy nem bánom, ha néha egy rendkívüli nap van és borul kicsit a szent napirend :)
2019. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!