Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti hogy sétálnátok ebben az...

Ti hogy sétálnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Szívesen sétálok nagyokat minden nap a 2 hónapos babámmal.

A babakocsit nem szereti, nagyon ritkán használjuk. Kendőben szoktam vinni, van, hogy 2-2,5 órát is megyünk így és alszik. De most 3 napja úgy fáj a hátam, hogy nem bírom hordozni, kell egy kis pihenő. Most 3 napja babakocsival mentünk. Torkaszakadtából ordít... Többször kiveszem, vigasztalom, visszateszem, megint ordít... Van, hogy segít, ha előre-hátra lötyögtetem, és elalszik... Máskor a göröngyös út nyugtatja meg. Viszont csak kb fél órát alszik benne, utána ébred és megint üvölt... Ma aludt 1 órát, mert hasra tettem, bekapta az ujját és elaludt. De tiszta kínlódás, egy boltba se tudok így vele bemenni... Sajnálom nagyon, hogy így sír, de akkor is kell a friss levegő, nem ülhetünk itthon 2 hétig, vagy ki tudja meddig, amíg javul a hátam.

Ti hogy csinálnátok?


2019. szept. 21. 16:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudod döntetni a mózest, hogy kilásson?
2019. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mikor nálunk ez volt, elaltattam kendőben kint és utána betettem a babakocsiba. Ha mázlim volt aludt annyit amennyit kendőben szokott.
2019. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

Első: amíg valami után komolyan nem nézel utána, addig nem ítélkezni kell...


Mi az autóshordozóban kötöttünk kompromisszumot. Abban nem sírt, de nem tudtunk nagy sétákat összehozni csak mondjuk úgy 3-4 hónaposan. Továbbra is kendő és babakocsi volt. Nekem nem fájt a hátam, csak néha könnyebb volt babakocsival.

2019. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem lehet vkit megkérni, hogy segítsen? Pl Apjával sétálni délután es őrá kötni?

Autóshordozóban nem jobb?


1- Mi bajod a kendőkkel mégis? Mi az hogy betiltani?

2019. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Még annyi hogy milyen kendő? Mert ha pl karikás, akkor érdemes lehet váltani rugalmasra, az szimmetrikusan terhel.

Másik ötlet, hogy béreljetek egy mei tait vagy olyan csatost, ami használható ilyen korban. Nagyon máshol terhel mindegyik, és lehet hogy vmelyik kényelmes.

Hordozós klubban kérj tanácsot.

2019. szept. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Sajnos nem dönthető a mózes

Szövött kendőt használunk, karikást pont azért nem vettem, mert féloldalon terhel

Mei Tai-t már rendeltem, kb 2 hét múlva lesz meg

Amúgy néha egyszerűbb lenne babakocsival, de eléggé utálja szegénykém... Remélem, hogy a mei tai gyorsabban felköthető, mint a kendő, és egyszerűbb lesz. Apa a szövött kendőt nem tudja használni, azért ahhoz több gyakorlás kéne, eddig kb egyszer se volt rá ideje még. Meg az a baj, hogy mire ő hazaér, este 7, akkor már nem tudunk hosszas sétára indulni sajnos hétközben

2019. szept. 21. 17:03
 7/20 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy? Ha igen, a Hordozóházban tudsz bérelni bármilyen eszközt a meitaiig.
2019. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szoktasd hozzá a babakocsihoz, egyre nagyobb, egyre nehezebb lesz hordozni. A mózest sok baba utálja, cseréld ki a babahordozóra.
2019. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem szereti az autós hordozót se... Autóban is üvölt, ha menni kell valahova. Más baba elalszik, ő keservesen sír :D De azért teszek majd vele egy próbát. A kendő mentette meg eddig az idegrendszeremet :D Abban fél perc alatt elalszik. Nappal itthon is csak az Adamoban hajlandó aludni.

A kiságyban csak éjjel. De akkor legalább sokat szerencsére.

Még abban reménykedem, hogy hamarosan elég stabilan tartja majd a fejét, és köthetem majd hátra

2019. szept. 21. 18:30
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

Igen, ezt szerettem volna meg mondani, hogy a hátrakötés sokat segít. De ahhoz vmennyire a törzsét is tartani kell. Èn 4 hónaposan tettem hátra, akkor már kb 7 kg volt, és nagyon sokkal könnyebb lett így.

Most 10kg felett van, és simán viszem napi több óra sétára.

2019. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!