Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vegyek...

Milyen babakocsit vegyek 3:1-ben vagy ebben az esetben jó a 2:1 is?

Figyelt kérdés
Augusztus végére várom a babám ,nagyon tetszenek a 3:1-ben külön a vázra rácsatlakoztatható bébyhordozók,de mível augusztus végi baba lesz (mire kivihetem már szeptember)nem tudom mennyire tudnám a hordozós részt kihasználni ,mível szebtember második felében elég hüvősek vannak ?Kis ideig(pl séta) a hordozóba is kivihetem ha jobban felöltöztetem mert azokhoz is van lábzsák így azok is téliesithetőek vafy ebben az esetben a 2:1ben is ? Már van 2 gyerekem ,mindkettő novemberi így ,hogy téliek csak 2:1ben mózest + sportrészest vettem ,mig picik voltak használtam a mózest és aztán a sportrészt .Akkor az autóba külön vettem hordozót ,amit nem lehetett a vázra rögzíteni.
2017. febr. 24. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit nem egyértelmű számomra, hogy melyiket nem használnád ki. Nekünk 3in1 van, igaz tavaszi a baba, de egyébként is ilyet vettem volna. Szerintem mózesben kényelmesebb a babáknak a séta, de én a házon belül is használtam néha altatásra, bár volt kb 1 hónap mindig abban altattam.
2017. febr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat,a hordozó részt gondolom ,hogy nemigazán használnánk ki.Úgyérzem a kocsiba oké ,hogy igen ,de a babakocsivázon akkor nemis tudnám haszmálni. Elsősorban a hideg miatt gondolom ezt! Pl ha kocsival megyünk valahova elalszik a hordozóba és mondjuk már hideg van (pl nov-dec)akkor is tegyük át a mózes részbe ? Mert úgye ott kényelmesebb neki és melegebb is mint a hordozó.Vagy ilyen esetben maradhat a hordozóba is a hideg ellenére mig elintézzük a dolgunk?Úgyértem télen használta valaki a babakocsivázon a bébyhordozót ? Nem fázott meg a baba?
2017. febr. 25. 00:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hasznos,ha a hordit ra tudod rakni a vazra.igazabol kb semmi baja nem lesz a picinek,ha mondjuk mentek valahova,es a hordiban marad,ugy toljatok.

Mi bevasarlasnal hasznaltuk igy a hordozot.

Sokkal kenyelmesebb volt mindenkinek mintha at kellett volna pakolni a picit a mozesbe.

Es a kocsiban is tobb hely maradt a mozes nelkul ;)

Ha sokat jartok autoval,akkor erdemesebb ugy venni,hogy 3:1 ben mint kulon egy hordozot.

2017. febr. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"de mível augusztus végi baba lesz (mire kivihetem már szeptember"


1, szeptemberben még nincs hideg

2, augusztus 20-i gyerekkel már a kórházban azt mondták, hogy " ha anyuka jól van, mehetnek sétálni a babával"


Egyébként olyan szempontból jobb a 2 in 1, hogy általában gagyi minőségű hordozót adnak a babakocsikhoz, jobb külön venni.

2017. febr. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem nem fázna meg a hordozóban, annyira körülöleli. Mi is azt használtuk rövid kiruccanásokhoz pl. bevásárláshoz, és így több hely maradt a kocsiban a cuccoknak. Azért jó, mert ha elalszik benne, akkor nem ébred fel a mozgatásra. De nem kell feltétlenül gagyinak lenni a hordozónak, mi olyan babakocsit vettünk (bebetto), amire rá lehet tenni maxi cosi hordozót is, de mi megmaradtunk a babakocsi hordozójánál.
2017. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!