Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Gáz kisfiút szürke-rózsaszín...

Gáz kisfiút szürke-rózsaszín babakocsiban tolni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 14:07
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
84%

A lábzsák nélkül teljesen vállalható.


Amúgy ha nem akarok újat venni a második gyereknek, akkor már az elsőnek is uniszexet választok.

2019. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
90%
Ez túl csajos
2019. okt. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
41%
Elég nagy helyet lehet csinálni, ha nem ragaszkodik az ember a nagyméretű lomokhoz. Ha terveztek még gyereket, és azért őrizgetitek, mert mi van, ha lány, akkor bőven az "adjuk el" kategória. Nem ez lesz a nagy tétel az akárhanyadik gyerek és a többiek felnevelésében. Meg ugye ott a használt piac, fertőtlenítés után ugyanott vagy vele, ha nincs ki keze-lába.
2019. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
55%
Ha olyan spúr lennék, hogy mindegyik gyerekem alá azt tenném amit az elsőnek megvettem, hogy soha ne kelljen újakat venni akkor legalább annyira előszedném az eszemet, hogy uniszexet vegyek ne Barbie rózsaszínt. Remélem a kislány rózsaszín ruháit is majd ráadod és akkor magyarázkodni sem kell miért van kisfiú egy pink babakocsiban...
2019. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
49%
Ez nem spúrság ha 2 gyerek ugyanazt a babakocsit használja. Így is pont elég szemét van a világban, évente új telefonok, kidobott ruhák, kidobott játékok... szerintem ésszerű az, ha valami nem rossz azt nem dobjuk ki csak mert nem trendi, meg nem vadi új. De biztos én vagyok bolond.
2019. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
42%
Engem nem érdekelne. Nekem is fiam lesz. Babakocsit kapunk, ami ugyan fekete-fehér de pl pelenkázó táskát olyat fogok venni ami nekem tetszik nem pedig "fiusat". De mondjuk én alapból teszek masok véleményére. Ha teged zavar csereld le, mert biztos lesznek olyan "intelligens" unatkozó anyukák akik emiatt leszólnak.
2019. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
59%

Én jobban keresek, mint egy banki vezérigazgató, szóval nem érhet a csóróság vádja, de NEM vennék emiatt új babakocsit. Teljes mértékben leszarom, hogy az emberek szerint a rózsaszín a lány szín, ahogy azt is, ha vadidegenek emiatt lánynak néznék a gyerekem. “Jaj de cuki kislany” “Köszönöm” Ez ennyi, pont. Miért olyan marha fontos, hogy az ábécében a nyanyák tudják, hogy fiú vagy lány van a kocsiban?


És azért tennék így, mert a rózsaszín babakocsi tökéletes, nincs szükség még több szemétre a világban. Gyűlölöm ezt a rohadt fogyasztói magatartást, hogy mindig mindenből vegyünk újat, picit jobbat, más színűt. Ha másikat újat akarok, akkor használtan venném és eladnám a sajátom.

2019. okt. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez tőled függ.

A talpig rózsaszínbe öltözött 4 éves kislányomra is rá mondták hogy de aranyos kisfiú, csak mert rövid a haja, mert nem nagyon nőtt meg még neki.

Most kisfiam lesz, halvány lila hordozó kendőt veszek neki, mert jó árban találtam.

Ha téged nem zavar akkor ne vegyél újat.

2019. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
83%
Én nem égetném vele se a fiamat, se magamat. Ez egy olcsó lengyel kocsi, ha szép állapotban van, add el féláron és vegyél ebben a ketegóriában egy fiús vagy legalább uniszex színűt, nem nagy kiadás.
2019. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
86%
"Spúrság"... már a kommentekből látom, hogy 25-ösnek több pénze van, mint 24-esnek, pont mert nem szórja minden hülyeségre és nem lehet átmosni az agyát a "fiúnak ilyen, lánynak olyan színű kell, mert MI VAN, HA VADIDEGENEK ELTÉVESZTIK A NEMÉT!!!4" hülyeséggel.
2019. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!