Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Gáz kisfiút szürke-rózsaszín...

Gáz kisfiút szürke-rózsaszín babakocsiban tolni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 14:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
56%

Előző, lehet, hogy több pénze van, én se szeretek pocsèkolni, de azt gondolom, hogy azzal a színvonallal, amit magunknak meg tudunk adni, azzal a gyereknek is tartozom.

Ahogy a párom se hord férfi létére női hálóinget, csak mert ránkmaradt a nagymamától, úgy a fiút is csak akkor tenném ilyen kocsiba, ha nem állna módunkban újat venni, akkor viszont nem lenne mit megkérdezni.

Nem egy bohóc az a szegény, hanem egy családtag.

A környezetvédelem nekem is bogaram, de lehet eladni/adományozni és hasznàltam venni újat vagy cserélni vkivel.

2019. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
18%
Néztem tenyleg kislanyos.. enyemet lanyomtól örökölte fiam és piros alapon kek viragos.. Kérdés: kislany? Nem.. örökölte þőle mutatok lanyomra.. de volt h megneztek fiam és annyira fius h meg se kerdeztek kocsit... amugy rafestheted szoro festekkel kisfiu vagyok vagy kek viragokat.. amugy meg mindenki elmehet p.aba ha ezer cs..et
2019. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

A kisbabát, kisgyerekeket nem zavarja, szexualitásában semennyire sem befolyásolja! Ez legfeljebb a felnőtteket zavarja, de nem mindenkit. Ha egy férfi lazacszínű, azaz rózsaszínű ingben van, attól még lehet férfias. (nem ettől lesz valaki meleg) Ha nejem virágmintás autóját, vagy egy rózsaszínű cadillac-et vezetek, akkor már nem vagyok férfias?


Soha nem felejtem el! Kislányom fehér - piros - rózsaszínű babaruhában, játékbabával a kezében, rózsaszín - fekete - szürke babakocsiban. Egy nő fölé hajolt: - Jaj, de cukika! Kisfiú vagy kislány?

2019. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Hát én is 2 gyerekre terveztem a babakocsit, így unisexet vettünk, sima szürkét. Az első nekem is lány volt, a második fiú.
2019. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
33 ilyen nálunk is volt. Ott volt a lányom is, sorban álltunk, fiamon sötétkék body Mickey egeres kertésznaci kék takaró és sapka. Benéz a mögöttünk álló hölgy és sóhajtva mondja, hogy milyen szerencsés vagyok a két lánnyal, mert neki csak fiai vannak és velük nagyon nehéz. Azon a héten más is lánynak nézte a fiamat🤣.
2019. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Haha nekünk is! 😂 A kislányom rózsaszín sapkában, rózsaszín takaróval egy rózsaszín unikornisos csörgővel a kezében ült a fekete babakocsiban majd jött egy nő 2 rózsaszín, szoknyás kutyaruhában lévő csivavával és megkérdezte, hogy jaj de édes, kisfiú? Kislány? Nehezemre esett nem felnevetni 😅
2019. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!