Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti vetették külön bővíthető...

Ti vetették külön bővíthető kismama kabátot amibe a babát hordozni is tudtátok?

Figyelt kérdés
Néztem kabátot de 20 ezret nem tudom ki adják e rá? Vagy ti hogy oldottátok meg télen a hordozás?

2019. nov. 27. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Lidl-ben szokott lenni kismama kabát, ami hordozáshoz is tökéletes. Nem emlékszem az árára, de nem volt egy bődületes összeg, bőven megérte. Nekem májusban született a lányom, decembertől már hordtam egész áprilisig, nagyon-nagyon szerettem. Most fogom újra elővenni, de kipróbáltam, bőven belefér kendőstül a lányom.
2019. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy van csak nem gondoltam bele abba hogy hordozni fogom így nem vettem meg akkor mikor lehetett volna :/
2019. nov. 27. 13:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézz használtan is, nálunk szinte mindig van 1-2 eladó. Facebook marketplacen is szokott lenni.
2019. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én csináltattam a kabátomhoz külön becipzározható betétet. Vettem szín azonos anyagot méteráruba, meg megfelelő cipzárt hozzá, húgom aki varrónő meg megcsinálta.
2019. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A jófogáson sok Lidl os hordozos kabát van eladó akár címkés is. A boltban 10 ezer volt. Én visszavittem mer csúnya :( de egyébként meleg illetve a legolcsóbb a műfajban.

Azóta van hordozos kabátom és jól jön :)

2019. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Varrónővel varrattam egy bővítő a kabátomhoz, amit rá tudok cipzározni.

A hordozós kabátok valami elképesztő áron vannak. Ha telne rá se vennék meg 50-80 ezerért egy kabátot...

Először rendeltem egy viszonylag baráti árut a bonprixről. De szörnyen nézett ki, visszaküldtem. Utána kerestem a varrónőt, nem tartott sokáig, hogy megvárja a bővítés.

2019. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akciósan rendeltem Bonprixről 15ért, nagyon tetszik (inkább szerelem volt, mint okos döntés), de praktikusabb az, amibe hátra is be lehet cipzározni a bővítőt. 7 kg felett úgyis hátra kerül a baba.


Az előző gyerekkel vettem egy két számmal nagyobb kabátot a turiban, és kivágtam meg beszegtem a hátát. Szépségversenyre nem mennék vele, de a célnak teljesen jól megfelelt, három télen át hordtuk, imádtuk.


Ha hátra kerül a kisebbik fiam is, akkor én is varrónővel fogok átalakíttatni egy kabátot.

2019. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elsőre nyáron voltam terhes. Öt hordoztam és olyan hordozos kabatom volt ami elől, hátul, csipon hordozashoz is jó.


A második terhességem alatt azt hordtam kismama betettel

2019. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lidl-ben vettem, nem volt draga. Elol cipzarozhato betet van hozza a babanak, ezt kivettem, jo lesz majd kesobb (mivel csak jovo honapban fogok szulni). Ketoldalt kiengedheto cipzarral, igy nem terhesen is tokeletes. En nagyon szeretem :)
2019. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En is a Lidl-ben vettem. 10 ezer alatt volt. Raadasul vissza is szukitheto normal kabatra is. Nezz szet market placen hatha elad valaki, bar mivel normal testalkatra is hordhato en nem fogom eladni.
2019. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!