Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szegeden hol van jó kis...

Szegeden hol van jó kis bababolt? Ahol olcsobb a babakocsi, babaruhák esetleg kismama ruhák?

Figyelt kérdés
Minden ajánlat jól jön,több üzletet is írhattok,hogy körbe járjam mindet ;-) Elsősorban babakocsi érdekel, de minden ami babával kapcsolatos :-) Kismamás rucik akár használtruha boltban is jók ha tudtok valahol ahol van választék...

2014. máj. 14. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Brendon, Baby Center ez volt régen a Micimackó, Faktum, nagyáruházban az emeleten is van egy bababolt, én ezt a 4-et ismerem.
2014. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösziiii :-)
2014. máj. 14. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én babakocsit meg ágyat az apródról vettem, érdemes szétnézni. A Teréz utcában a textiláruház után van egy bolt, ahol használt cuccokat árulnak (ruhák, babakocsi, ágy is van, játékok stb.). A Vasas Szent Péter utcában, a rendelőkkel átellenben is van egy üzlet, ott kismama ruhákat is lehet kapni elméletileg, gyakorlatilag még sosem jártam bent. :) Ezen kívül a Rókusi krt-n is van egy kismamaruha bolt, de még oda sem mentem be, csak a villamosról láttam. A Tesco és a Baby Center között van kb. félúton.

Babaruhákat vettem már a Tescoban és az Auchanban is, meg a Szent István téren van egy használt ruha bolt, ott is vannak jó cuccok (pl. hálózsákok, Disney-s ruhák, amik egyébként elég drágák, bodyk, nadrágok stb.). A Diófa vendéglőnél (Csongrádi sgt.) is van egy Angex üzlet, ahol kifejezetten használt gyerekruhákat árulnak, bár még oda se tettem be a lábamat, csak hallottam róla. Ezen kívül érdemes az apródon, vaterán, jófogáson körülnézni, rengeteg dolog van fönt.

A Brendonban - ha már úgyis bemész körülnézni -, vagy a Brendon honlapján föl tudsz iratkozni egy hírlevélre, amelyben kiküldik, hogy adott héten mely termékek akciósak, ezen kívül pontgyűjtő kártyát is igényelhetsz.


[link] - ezt most találtam, nem tudom, milyen.

Valamint itt van ez is: [link]


Ezen kívül érdemes regisztrálni a Rossmann és a DM bababrogramjába, én is meg fogom majd tenni.

Remélem, tudtam segíteni, ha bármilyen kérdésed van még, szívesen válaszolok, írhatsz privit is.

Jó babavárást, és jó vásárolgatást! ;)

2014. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaaj köszi nagyon aranyos vagy :-) köszönöm az infokat megnézem őket mindenképpen ;-)
2014. máj. 15. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!