Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozókendöben nem érzitek...

Hordozókendöben nem érzitek úgy, hogy lóg rajtatok a baba?

Figyelt kérdés
3 hetes kislanyommal probalkozunk a kendovel. 2x probaltam meg, elsore nagyon lazanak tunt, ugyhogy masodik alkalommal szorosabbra kotottem. Nekem ugy tunt, az szoros volt neki, nem is maradt sokaig, sirdogalt, viszont en akkor is ugy ereztem, mintha lazan logna...
2019. dec. 14. 05:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem érezem úgy. Úgy kell meghúzni, hogy rendesen tartsa a kicsit de ne folytsa meg. Ha nyűgös akkor meg kicsit "lötyögni" kell vele.

Milyen kendőd van? Hogyan kötöd magadra?

2019. dec. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz. Nem éreztem sosem lógni. Aztán mikor már ült váltottam csatosra, de most a tesónál újra előkerül majd.
2019. dec. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sosem éreztem úgy, semmilyen féle hordozó eszközben. Esetleg keress fel egy tanácsadót vagy klubot, ott tudnak gyakorlatban is praktikus tanácsokat adni.
2019. dec. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikor lazán kötöttem énis úgy éreztem. Annyira kell szorosnak lennie a kötésnek, hogy az anyag alá beférjen egy ujjad, de ha előre hajolsz, ne távolodjon el a baba a testedtől.


Keress fel egy hordozási tanácsadót, vagy lépj be facebookon a Babahordozás-kérdések, válaszok csoportba. Ha feltöltessz képet, akkor az ottani hordozási tanácsadók, segítenek kijavítani a hibákat a kötésedben.

2019. dec. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Joy and Joe rugalmas kendom van.


Koszonom a fb csoport otletet, megnezem.

2019. dec. 14. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Karikással a legegyszerűbb és leggyorsabb.
2019. dec. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!