Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti hány hetesen kezdtetek el...

Ti hány hetesen kezdtetek el vásárolni a babának? Illetve a járvány miatt ti is hamarabb elkezdtetek a vásárlást?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
19 hetes vagyok, a kiságy és a babakocsi megvan, màs még nincs. Ruhát fogunk kapni illetve van ismerős akitől veszek majd. Ezeket sem vettem volna még meg, ha nincs ez a helyzet, de ki tudja mi lesz itt még, aludnia màr lesz hol, sètálni tudunk, a többi apróbb dolgot meg majd megrendelem.
2020. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En 21 hetes vagyok a napokban kezdtem el ez miatt aggodni, a babakocsin nagyon gondolkozom hogy a héten megrendelem
2020. ápr. 14. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok, még nem vettünk semmit. Júliusban tervezem, ha nem nyit ki egy bevásárlóközpont sem (külföldön élek itt kijárási tilalom van) akkor online megrendelek mindent, de akkor talán júniusban elkezdem.
2020. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok, még nem kezdtem el. Majd nyár elején.
2020. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

34

A járvány miatt sem kezdenék sokkal korábban

2020. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

23 hetes vagyok. Apróságokat vettem korán, mert megtetszett/akciós volt. Egy csomag pelus, pár body, ilyesmi, ill ruhákat kaptunk is.

Ma rendeltem először nagyobb dolgot épp álványos fürdőkád/pelenkázó, cumisüveg, kórházi csomag, egy havi pelus, törlőkendő.

Most már minden hónapban veszek valamit. Kövi a babakocsi lesz.

2020. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 4 hónaposan kezdtem el vásárolni mert a babona úgy tartja ha szülés előtt fel van állítva a kiságy akkor üresen marad. Meg vettünk mindent ami kellet de a kiságyat a férjem állította fel míg én kórházba voltam a baba kocsit meg a garázsba tartottuk addig.
2020. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Régen nem volt bölcs dolog előre vásárolni csak amit a kórházba vittek a babának. Egyébként úgyis kapsz ajándékba egy csomó ruhát az ismerősöktől és rokonoktól. Ha elfogadod örömet szerzel nekik is.
2020. ápr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!