Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi dilemma. Kb.60...

Babakocsi dilemma. Kb.60 000ért mit/milyet?

Figyelt kérdés

Lengyel babakocsit újonnan, vagy jobb minőségűt használtan? Úgy vagyok vele az új mégis csak új, nem kopott, nem lakta le senki.

Viszont sok rosszat olvasok a Lorelli, Hauck stb kocsikról. Ugyanakkor van, akinek nagyon bejött. Ti mit vennétek, ha kb ennyit szántok rá?


2020. ápr. 14. 20:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%

Mi egy alig használt Mamakiddiest vettünk jófogáson 70-ért.

Nagy monstrum, de ide hozzánk terepkerék kell. Ennek felfújható, párszor már volt defektes, de ugyanúgy lehet javítani mint a bicót, és mi bozótosban meg hegyen meg kutyasuliban meg mindenhol voltunk vele.

A spotrésze tökjó, dönthető, kènyelmes, szereti a lány.

Egy nagy baja, hogy menet közben nem fordítható át, hogy merre néz a baba, hanem le kell szedni a mózest/sportrészt és úgy lehet fordítva feltenni.

Előnye még, hogy nagyon szèp, barna, kockás, elegáns és nemsemleges.

Mi nekifutunk vele a 2. Gyereknek, de utána nem lesz már eladható.

2020. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
Fogadjuk már el,hogy nem mindenki akar vagy tud 300 ezres babakocsit venni,es nem is akar használtat.Aki emiatt le igénytelenez egy másik anyukát,az nagyobb proli mint aki a hauckkunertlorelli tipusu kocsikat tolja.
2020. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%
A környezetemben több barátnőmnek hauck volt/van. A kistesók is megörökölték. Én főleg pozitívumokat hallottam. Könnyen csukható, átalakítható, viszonylag kis súlyú és újonnan is van 60 körüli változata.
2020. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Én egy ilyen szettet vennék. Nekem csak a sportkocsija volt, de nagyon szerettem, tesófellépő is van rajta. Nem nagy batár, könnyen kezelhető.

2020. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%
90 körül már nagyon jó 3in1 babakocsik vannak, én hozzátennék még egy picit, ennek a hordozója babaülés is kocsiba. Fontos a biztonság!
2020. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
57%
Hauck márka van nekünk. Teljesen meg vagyok elégedve vele. Vizszintesig dönthető. Amúgy 50-60 körül volt akciósan, teljes áron se sokkal drágább. Egy kézzel irányítható, tejesen jó.
2020. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Konkrétan ez van nekünk. Nem tudtam, hogy igénytelen volnék. Meg tudtuk volna venni a 300 ezrest is, de nekünk szempont volt, hogy kicsire lehessen csukni és könnyű legyen. En imádom.

2020. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem tomas hiker volt, én teljesen meg vagyok elégedve, használtan vettem 40e-ért, használta az én babám, unokatesója, és most az én unokatesómnál van, az egyik kereket kellett cserélni, és ennyi. Nincs lerúgva, szép, használható most is teljes mértékben. Ha lesz még babám, kérem vissza, akkor is ha fiú lesz :D (lila-szürke a kocsi)
2020. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!