Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a gb (goodba...

Mi a véleményetek a gb (goodbaby) Qbit+ babakocsikról?

Figyelt kérdés
Háromba hajtható másik babakocsi, amit esetleg ajánlanátok helyette ugyanebben az árkategóriában (max. 80 000ft)?

2020. jún. 3. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Második kocsinak, kizárólag utazashoz oké. Full time kocsinak nem venném meg.
2020. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hosszabb utazásra megyünk (több hónap, több helyszín). Átlagos aszfaltút, járda lesz, néha némi murvás út, de abból lesz kevesebb. Nem akarok sem túl keveset költeni rá, mert azért hosszabb idő, sem túl sokat.
2020. jún. 3. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

A GB megfő rosszabb úton. Cybex-nek jobb a kerék, jobb a kupola és könnyebb. Máshol van kevésbé csiricsáréban.

2020. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk ilyen van, mi is utazáshoz vettük (még kézipoggyászkent is feljohetett velünk). Kb fél éves kora óta használjuk. Én nagyon szeretem.
2020. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

4-es, miket szeretsz benne?

2020. jún. 3. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

4-és vagyok. Nagyon praktikus egykezes a nyitás és az összecsukás is. Tényleg minden bekattan rögtön a helyére, nem kell lenyomkodni utána. A karfáját nagyon szeretjük, könnyen kihajtható. Nálunk kizáró ok volt a karfa hiánya és sajnos a fedélzetre vihető gépeknek kevésnek van. Viszonylag nagy a kupolája, nagyon kényelmesen tolható, könnyen fordul, jó a fogása. Mélyre dönthető, nálunk sokszor alszik a kocsiban délután a kisfiam. Amit nem szeretek, az a háttámla döntésének a hevederes megoldása (bár itt is elég jól megoldották, nem csúszkál a két heveder), de csak egy kocsit találtam, ami nem ilyen és annak minősége messze elmaradt ettől.

A kosara is vállalható méret, belefér a nagy pelenkazó hátizsákunk.

2020. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányom 7 hónapos korában vettem Qbit+ kocsit. Előtte 3in1 mózeses volt, ez túl nagy volt már, ezért váltottunk. Utólag sajnálom, hogy nem váltottunk előbb, nagyon szerettem a Gb kocsinkat. Ha lenne még egy gyerkőc, már a születésétől ezt használnám :) Nagyon jókat aludt benne a lányom, repülőútra is vittük magunkkal, szerencsére karcolás sem lett rajta. A kupola mérete is megfelelő. Ami nekem hiányzott, hogy nem volt "ablak" a kupolán, így fentről nem láttam be hozzá. A korábbi kocsinknak volt, így lehet ezért hiányzott annyira. Lassan 3 éves lesz a lányom, így eladtuk.
2020. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, vettunk egy Qbit+-t, es azota mindennapos hasznalatban van, naguon megszerettuk.
2020. júl. 27. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!