Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vélemények erről a hordozóról?

Vélemények erről a hordozóról?

Figyelt kérdés
[link]

#hordozó #Mommies
2020. szept. 7. 20:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"A hordozós klubot nem ajánlom. Én beléptem, két napot nézelődtem de nagyon besokalltam. Tele van unatkozó pénzes kendőnácival, ahol ha 30 ezer alatt veszel hordozót, már lebeszélnek mindenről. Bár lehet neked bejön a tanácsuk."


Hát ha ugyanaz a szint megy ott is, mint itt, hogy egy csípőülőkét nem tudnak megkülömböztetni egy kengurutól, de osszák az észt, akkor nekem sem lesz hasznos.


Köszönöm mindenkinek, aki érdemben válaszolt!

2020. szept. 8. 12:56
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
Mekkora gyerekkel szeretnéd használni? Milyen időkőzönként és mennyit lenne benne? Hol tart a gyerek a mozgásfejlődésben? Értem ezalatt, hogy stabil fej-törzstartás megvan-e már, tud-e ülni, esetleg togyog-e már. Ahogy nő a baba, úgy szélesedik a biztonsággal használható eszközök köre, így ezek ismeretével tudok neked véleményt mondani, esetleg eszközt ajánlani, ami nem 30ezernél kezdődik. Én is hordozós anyuka vagyok, van némi tapasztalatom ezekkel.
2020. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szerintem hagyjuk a témát, nem kérek több választ, egy egyszerű kérdést tettem fel egy csípőülőkével kapcsolatban, nem oktatást kértem a hordozásról! 🤦‍♀️🙄
2020. szept. 8. 14:53
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem oktatni akartalak. Egyszerűen arra voltam kíváncsi, hogy ajanlhatom-e ezt neked. Ha stabilan ül a gyerek, akkor rövid időkre, mondjuk egy kocsitól a negyedik emeletre felszaladás, esetleg egy bevásárlásból kipakolás idejére használható. De kisebb gyereket gyakran és hosszú távon nem ajánlott beletenni, mert az eszköz alkalmatlan rá. Legalábbis abban az esetben, ha szempont neked a gyereked egészsége. Bocs, hogy segíteni akartam, tényleg. 🙄
2020. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%

Most mi a bajod a 12-essel?

A kérdésedet képtelenség megválaszolni ezek ismerete nélkül!

Pl: ha nem ül önállóan a gyereked, ez egyáltalán nem fogja megtartani a pántokkal se. Nyeklik-nyaklik majd és szar lesz neki, na meg neked is.

2020. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ebben a témában te nem vagy kompetens, ezért kértél segítséget. De akkor már illene el is fogadni, mert nem veled való kibszásból tettem fel a kérdéseket, hanem azért, mert jót akarok a gyerekednek. Ha meg nem értesz hozzá, akkor mit háborogsz, hogy senki nem ajánl gyakorlatilag nulla információval egy olyan eszközt, ami nagyobb gyerekkel is olyan kényelmetlen, mellesleg kompromisszumokkal járó megoldás, amitől már ennek az árában is találni jobbat? De majd akkor te eldöntöd, hogy ártasz-e a gyerekednek vagy sem, a te dolgod. Csak tényleg ne te nézzed már le azt, aki meg nem akar.
2020. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Inkább már válaszra se méltatom a hozzászólókat. 😂


Ha valaki ide tévedne, ennél a kérdésnél az utolsó válasz elég hasznos volt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

2020. szept. 8. 22:47
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
De az isten áldjon meg, konkrétan nulla információt adtál meg, hogy milyen körülmények között és milyen idős gyerekkel használnád. Azért csak belefér a te agyadba is, hogy mondjuk újszülöttet egy pillanatra sem rakunk ilyenre, de totyogót meg ha nagyon muszáj, akkor esetleg. Fogyatékos. Úgy nem lehet véleményt mondnai. Mondjuk alapjáraton vannak jobb megoldások, ha tetszik ha nem.
2020. szept. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!