Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Az első félévben feltétlen...

Az első félévben feltétlen szükség van babakocsira, vagy mózeskosárban kézben hordva is tud aludni a baba?

Figyelt kérdés
Október közepére várjuk a babát. Az első két hétben elvileg nem szabad kivinni, utána meg már hideg lesz és elindul a szmogos fűtési szezon. Ezért nem tartjuk valószínűnek, hogy nagyon sokat tartózkodnánk vele kültéren. Áprilisra eléri a 6 hónapot, és akkor meg már amúgy sem szállítható mózeskosárban.

2020. szept. 15. 22:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Októberi a fiúnk. Naponta órákat sétáltunk kint.
2020. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne az első 2 hétben kivinni?

Okt. 31-én született a kisfiam, nagyon sokat sétáltunk. Volt egy időszak mikor csak a mózesben tudott aludni.

Hidegben is ki lehet, sőt ki is "kell" vinni. Csak szeles, nyálkás időben nem vittem ki.

De te tudod.

2020. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szintén októberi a lányom. Minden nap sétáltunk órákat, télen is! A legjobbakat kint a teraszon aludta babakocsiban.

Annyira hideg úgysem lesz, hogy ne lehetne kivinni. Fel lehet öltöztetni azt a babát.

2020. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
2 decemberi és 2 februári gyerekem van, 3-4 napos koruktól (ahogy hazajöttünk) sétáltunk, vagy az udvaron voltunk fél-1 órákat eleinte, később 2-3-at is. Egyikük sem volt beteg egy éves kora előtt.
2020. szept. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A mózeskosár általában rárakható a babakocsira. Nekünk olyan van, ami üléssé is átalakítható, a 9 hónapos babám még mindig tud benne aludni, épp végigér benne. Téli baba, 2 hetes kora óta mindennap babakocsizunk, illetve 5 hetes kora óta hordozókendőben viszem ha csak kiugrom a közelben.
2020. szept. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Kell a baba kocsi szerintem, sokkal kényelmesebb abban tologatni. Amúgy komolyan azt tervezed hogy 2 hétig nem viszed levegőre? Nem tud az immunrendszere megfelelően kialakulni, alkalmazkodni.
2020. szept. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

Én leszek az ördög ügyvédje, de a lányom három percnél többet nincs el a babakocsiban. Kizárólag ha úgy kerül bele, hogy mélyen alszik, és az alvó idejében elvan. Csak hordozókendőben lehet levegőztetni. Ugyanez volt igaz unokaöcséimre, összesen nem voltak a babakocsiban pár óránál többet.


Ezt csak azért írom, mert ennyire "kellhet" a babakocsi...

2020. szept. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Az én babám is csak azóta van el a babakocsiban, mióta 120 fokon van döntve. Előtte minden nap úgy voltunk kint az udvaron, hogy valamelyikünk fogta... Amikor nagyon pici volt (februári), akkor kivittem a kezemben egy takaróban, és úgy aludt egy órát is... Àldozatokat kell hozni 😆 de lehet nem ekkorát :D én a helyedben mindenképpen kivinném minden nap egy kicsit. Lehet hogyha nagyon piciként rakod a babakocsiba, akkor megszokja.
2020. szept. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, de meg fogsz makkanni, ha tavaszig nem mentek ki az utcára.... :)))) Szeptemberi-novemberi lányaim vannak, mindkettővel sétáltunk egy csomót a télen.
2020. szept. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Ne beszélj már zöldségeket. Simán ki lehet vinni 2 hetes kora előtt is. Annyi, hogy fokozatosan kell egyre többet. Az meg, hogy egész télen nem viszed ki nonszensz. Kell a friss levegő.

Szeptemberi a fiam és hóban, fagyban vittem. Csak jól beöltöztettem.

2020. szept. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!