Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Az első félévben feltétlen...

Az első félévben feltétlen szükség van babakocsira, vagy mózeskosárban kézben hordva is tud aludni a baba?

Figyelt kérdés
Október közepére várjuk a babát. Az első két hétben elvileg nem szabad kivinni, utána meg már hideg lesz és elindul a szmogos fűtési szezon. Ezért nem tartjuk valószínűnek, hogy nagyon sokat tartózkodnánk vele kültéren. Áprilisra eléri a 6 hónapot, és akkor meg már amúgy sem szállítható mózeskosárban.

2020. szept. 15. 22:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
2020. szept. 16. 08:30
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha lesz még 1 gyerekem biztosan nem veszek neki 3in1-ben babakocsit. Egy vízszintesig dönthető könnyű sportkocsi bundazsákkal, vagy puha mózessel bőven elég, és talán neked is elég kompromisszum. Egyébként januári ikreim vannak, hetente többször kiraktam őket a teraszra aludni télen.
2020. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
83%
Oké. Halgass egy internetes cikkre amit ha valóban védőnő is írt, egy tapasztalat, gyerek nélküli nő lehet. Nekem a 2 gyerekes védőnőm mondta, hogy nyugodtan vigyem sétálni. Nem lett semmi baja a fiamnak. Csak annyi, hogy nem lett kis mimóza aki állandóan beteg
2020. szept. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
Nekem első, novemberi gyereknél mondta a védőnő, hogy először csak ablaknál szellőztessem, aztán fokozatosan vigyem a levegőre, majd a végén hozzátette, hogy persze ha többedik gyerek lenne, 1 hetesen vinném reggel 8-kor az óvodába, szóval tök mindegy, :'D
2020. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%
A kórházból hogyan kívánod hazahozni, hogy ne érje kinti levegő?
2020. szept. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
Pont ezt akartam írni én is, hogy valahogy a kórházból is haza kell hozni!🤷🏼‍♀️
2020. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%

Majd teleportálnak.

Kanadában sincsenek ma már gyerekek, mert képesek voltak -30 fokban is kivinni őket. 🙈

2020. szept. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
88%
Így van utolsó. Az ovira pedig majd lesz egy kehes, gyenge szél megfújja megfázik gyereked. Fólia sátrat ne felejts venni és a nagyszülőket tiltsd ki legalább fél évre.
2020. szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez tényleg ilyen tipikus első gyerekes “aggódás”.

Most várom a másodikat, a férjem egy hetet tud itthon maradni velünk, utána én fogom a babàval vinni-hozni a nagyobbat az oviból, szóval esélyem sem lenne megvárni a 2-3 hetet, hogy kivigyem, de nem is akarom.

2020. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt a cikket írta, annak remek alternatíva a gyerek helyett egy szobanövény.
2020. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!