Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlotok?

Milyen babakocsit ajánlotok?

Figyelt kérdés

ANYUKÁK! Várandósságom 22. Hetében már izgatottan vásárolgatok a kismanónak. Banakocsiválasztás előtt állok, de nem jutok dűlőre. Szóval segítsegeteket kérem! Fontos, hogy a babakocsi könnyen kezelhető legyen, terepen is megállja a helyét, beférjen összecsukva egy mini cooper s autómba, és a legfontosabb, hogy a babának kenyelmes legyen. Főleg 3in1 babakocsira gondolok. Természetesen örülnék, ha nem kerüne nagyon sokba, de ha tudtok ajánlani ilyen babakocsit, nem számít az ár 😊

Köszönöm szépen!



2020. okt. 6. 11:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Cybex Balios s remek választás lenne, de ne a 2in1-et vedd, mert az kagylós.

Nekem 2019-es Baliosom volt, imádtam. Minden terepen könnyen elmegy, óriási a kupola, nem nyeklik-nyaklik, remek a rugózása, nagyon kényelmes a gyereknek és viszonylag könnyű a kategóriájában. Cakkompakk 11 kg, míg a lengyel csodáknál ennyi csak a váz.

Majdnem új árban adtam el.

Most Cybex Melio-nk van, mert lift nélküli házba költöztünk és a negyedikre azért a Balios már súlyos volt (gyerek 1 év felett), egyébként kiszolgált volna végig.

A Melio-t is csak dicsérni tudom, de azért újszülöttnek egyből ezt nem venném. Pillekönnyű, csak 5,9 kg, de ez a hátránya is: simán felborítja a szél, ha felügyelet nélkül hagyod. Nem merném ott hagyni benne aludni a kicsit, míg mondjuk a nagyobb után szaladok.

Egyébként a kis kerekek ellenére könnyen tolható még kavicson is (gyerekkel együtt).

2020. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem Hauck Viper triom van, nagyon szeretem, már a 3. gyerek óta ezt használjuk. Nagyok a kerekei, de a mi Puntónkban elfért. Nagyon jól teljesít terepen, sokat is túráztunk vele. Nagy a csomagtartója, strapabíró, 3 in 1, jó ár-érték arányban van, teljesen fektethető a sport rész, egyszerű kezelni... nagyon praktikus. Hauck SLX az újabb verziója asszem.
2020. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, csajok! Végül a Cybex Balios a legesélyesebb, voltunk boltban kipróbálni őket 😍 Mi a véleményetek egy Stokke beatről? Nekem nagyon tetszene, de nem tudom, hogy mennyire praktikus élesben 😊
2020. okt. 22. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!