Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nagyon tetszik nekem a stokke...

Nagyon tetszik nekem a stokke xplory babakocsi, de borzalmasan drága és nekem nem érne ennyit egy babakocsi. Hasonló létezik alacsonyabb árkategóriában?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék akár használtan is 300-400 ezret kiadni egy babakocsira, de nagyon tetszik! Létezik olyan ami hasonló de azért olcsóbb? Jó lenne ha terepen is jól lehet vele menni és nem nagyon nehéz.

2020. dec. 30. 20:28
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Tetszik, mert nem átlagos babakocsi, és tényleg előny, hogy magasan van benne a baba. :) Kb olyan ez, mint az autóknál. :D Valamelyik nagyon tetszik, valamelyik nagyon nem, nekem tetszik, DE! nem ér 600 ezret. És igen, más gyermeke által használtat (intelligens társunk szerint telefingottat, gondolom az ő gyereke nem szokott pukizni, vagy minden sétánál más kocsiba rakja a gyerekét) már kifizetnék, de abban nem igazán bízok...
2020. dec. 30. 23:52
 12/26 anonim ***** válasza:

Nem átlagos. Átlag alatti. minőség, átlag feletti árral. ;)

Sok kocsi van magasabban elhelyezett üléssel. Nuna, Cybex, Joie, Uppababy.

2020. dec. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
8%
Jól le pontoztatok proletárok. Az életben nem lesz stokketok de még latni se láttatok az biztos
2020. dec. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó jól mondod. Soha az életbe nem lesz Stokke kocsija a gyerekemnek, mert nem vennék arany árért olyan ratyi babakocsit.
2020. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
7%
Sose lesz rá pénzed.... hogy pontosítsak!
2020. dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%
600 ezer havi bevételből tényleg nem.
2020. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Jaj de oda vagy magadért meg a stokke kocsidért (ha van...) de minden hónap végén gondolom megy a gondolkodás, miből zabálsz és hogy maradj életben. :D Tipikus anonim aki itt elhiteti az emberekkel és magával, mennyire megy neki, de amúgy egy ezer éves leharcolt kocsiban tolja a gyerekét és az ő segge alatt is egy 98-as swift van. ;)
2020. dec. 31. 14:22
 18/26 anonim ***** válasza:
5%

Kedves kérdező! Ameddig te csak csorgatod a nyálad egy stokkera és a gyakorira írsz ki róla kérdést,hogy tudnál egy gagyi utánzatot szerezni addig azthiszem visszább vehetsz.pontosan azért tetszik annyira, mert annyival több extrát nyújt.És te beszélsz nekem swiftről? 😄

Engem egy olyan ember ne oktatgasson aki 6 ezer lábbal alattam van képességekben, igényekben, anyagiakban, mindenben.

Ennek ellenére írtam segítő szándékkal, hogy 120ért kapsz használtan. Arra reagáltam mikor valaki azt írta, hogy nem stabil. Az az életben nem tolt még stokkét. Az ilyen mint te ne ócsárolgasson másokat. Most pedig kis proletár befejeztem a társalgást veled.

2020. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

XD Vicces vagy, mert azt hiszed ismersz és az anyagi körülményeimet. Az ilyen névtelenek szoktak csak itt pattogni azzal amire vágynak, miközben a való életben nagy 0-k. :) Ha milliós fizetésem lenne (de csak mondom, párommal a kettőnk fizetése nincs messze tőle) akkor se venném meg a stokkét. :D


Pont az ilyen emberek azok akik a neten élik ki a vágyaikat, mert a való életben nagy nullák és még otthon is kuss a nevük. :D A legnagyobb boldogságod legyen a szaros babakocsid, bár amilyeneket kommentelsz, úgy látom így is van.

2020. dec. 31. 19:12
 20/26 A kérdező kommentje:

A másik, hogy ismeretlenül ócsárolsz, proletárnak é parasztnak hívsz másokat, kritikán aluli, és te várod, hogy bárki normálisan szól hozzád?!

Ne más ismeretlenekre vetítsd ki azt, amit te kapsz a valóéletben, mert itt a válaszolók 90%nak 100x boldogabb élete van mint neked, stokke ide vagy oda. :D

2020. dec. 31. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!