Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nagyon tetszik nekem a stokke...

Nagyon tetszik nekem a stokke xplory babakocsi, de borzalmasan drága és nekem nem érne ennyit egy babakocsi. Hasonló létezik alacsonyabb árkategóriában?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék akár használtan is 300-400 ezret kiadni egy babakocsira, de nagyon tetszik! Létezik olyan ami hasonló de azért olcsóbb? Jó lenne ha terepen is jól lehet vele menni és nem nagyon nehéz.

2020. dec. 30. 20:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..


#18 stokke fétises visszatértél, vagy csak papagájmód ismétled amit a példaképed régebben leírt? 😂

Valami új szöveg nincs?

2020. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Cybexet vásárolnék ha lenne gyerekem, igazából a Stokke olyan 10 éve volt extra azóta tényleg boldog boldogtalannak van és volt már. Továbbá olyan lakás vagy ház kell ahova be tudod tolni kényelmesen és van helyed tárolni vagy nagy kényelmes lift köti össze a földszintet az emeletekkel ahova csak betolód és kitolód (kertes ház vagy divatos drága lakópark). Hasznos ha van egy nagyobb csomagterű autód ahova befér összecsukva és ha magas a gyerek ergo ti is magasak vagytok nem okoz gondot egy éven belül lecserélni mert ki fogja nőni magasságban. Vannak olyan gyerekek akik nem maradnak meg ebbe a kehely ülésben mert kényelmetlen számukra igy lehet hogy szükség lesz egy másikra is.

Tenyleg nagyon divatos, minőségi, elegáns babakocsi városba/plázába/városi parkba és egyébb járólapos helyre ahol suhan.

Nekem nem tetszik, túl magas és felnek hogy kizuhan és betöri a fejét. Valamikor státusszimbólum volt a 2011-2012 években ma már egy új jobb tárhelyű IPhone árával vetekszik újonnnan ha kifogsz egyet a gyakori akciókból.

2021. jan. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

[link] 330.000

[link] 50.000

[link] 15.000

400.000 megkapod a kocsit, a Mózest és még ernyőt és pohártartót is.

2021. jan. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23, ez az egyik vicc a stokkéban. Normális (spf50) kupolával rendelkező babakocsihoz nem kell soha esernyő, mert mindig tudod úgy állítani a kupolát, hogy megfelelően árnyékoljon és még a gyerek is kilásson.
2021. jan. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
400 ezret köszönöm, nem adnék érte. :( Szép meg minden, de ennyit nem ér nekem. Főleg, hogy rengeteg a negatív vélemény róla...
2021. jan. 1. 16:16
 26/26 anonim ***** válasza:
Mountain Buggy való terepre.
2021. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!