Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok jó(!) 3 in 1...

Ajánlanátok jó(!) 3 in 1 babakocsit 120 ezer forint körül?

Figyelt kérdés
Ennyit szeretnénk babakocsira szánni.

2021. jan. 23. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kikka boo ugo van. Szerintem tök jo, én szeretem :)
2021. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
Én ennyiért egy jó sportot vennék inkább ami dönthető teljesen. Igaz ahhoz kell egy autós hordozó pluszban, de az olcsó kocsikkal vigyázni kell azért. Ha ebben az arkategoriában választasz, 3in1, mindenképp menj el, próbáld ki.
2021. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen volt, igaz kicsit drágább. 140körül volt. Nagyon jól téliesíthető. Mózes része jó nagy. Igaz, kis autóba nem fér be a csomagtartóba a sport rész.

2021. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Greta.Miller válasza:

[link]

Szia, szerintem érdemes itt szétnézni. Több ismerősöm és én is is innen rendeltünk babakocsikat, s nem bántuk meg! Strapabíró, jó minőségű darabok. Én a Z-1-et rendeltem, mert úgy voltunk vele, hogy jó lesz a tesónak is, a kislányomnak és később a kisfiamnak is teljesen jó volt. :)

2021. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!