Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ha rózsaszín babakocsink van,...

Ha rózsaszín babakocsink van, de fiúnk fog születni, akkor vegyünk újat vagy használhatjuk a régit?

Figyelt kérdés

Igazából nem régi, másfél évvel ezelőtt használta a lányunk, nagyon vigyáztam rá, szinte újnak néz ki. Szeretem is, mert nagyon megszoktam és nagyon praktikusan van kialakítva. Egyedül a színe miatt vannak kétségeim, hogy mások mit szólnak hozzá. Engem nem zavarna, de sokan egyből leszólnának emiatt. Mi tévő legyek, hiszen egy új kocsi elég sokba kerül...

Feleslegesen nem adnék ki annyit, mikor még ez is szinte új.



2021. márc. 31. 20:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
70%
Nekem sötétkék babakocsivan és kislányom van. De rózsaszín kocsiba nem raknám a fiú babát.
2021. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
44%
Miért, mi baja lesz a fiúnak rózsaszín kocsiban? Hat füle nő? Komolyan...
2021. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
46%
Van aki tényleg venne egy új babakocsit, csak mert kisfiú és rózsaszín? Nem mindegy a színe, ha jól funkcionál?
2021. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
88%
Nekem alapból nem tetszik a rózsaszín, kislánynak sem. Azért vettünk semleges színűt, mert tudtuk, hogy akarunk kistesót. A te helyedben lecserélném.
2021. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
72%
Kit érdekel más mit gondol? Ne foglalkozz a kirakat emberekkel. Ott a babakocsitok, ami praktikus, kényelmes és ismered az előéletét... semmivel sem lenne jobb, ha vennél egy használt kék babakocsit, ami elsőre tök jó, aztán szépen jönnének elő a nem ismert hibái.
2021. márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
53%
Nem vásárolnék használtat, teljesen mindegy milyen a színe a gyerekek nem is tudnak színeket értelmezni egy ideig. Ettől nem lesz se meleg se buta. Ez anyukáknak a sportja hogy menőzzenek hogy nekik futja Stokke, Cybex meg Bugaboo több százezres babakocsira mert apuci sokat hoz haza és okosan választottak. Mint az ősember akinek a legnagyobb barlangja volt...
2021. ápr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
59%
Használnám a rózsaszínt, nem érdekelne mások véleménye. A múltkor amúgy valaki linkelt egy cikket, amiben leírták, hogy ezt a lány=rózsaszín, fiú=kék mizériát a gyerekruha gyártók kezdték el propagálni alig pár értizede, hogy azok a szülôk is új ruhákat vegyenek, akiknek más nemû második babájuk született. Vagyis ez csak egy új ostobaság, amivel ráveszik a népet, hogy lecseréljék az amúgy teljesen használható holmijaikat, tömjék a gyártók zsebét és termeljék a szemetet.
2021. ápr. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
82%
Igen,10-es lánynak simán használok fiús pólókat,színeket. De fiúnak már rózsaszínűt nem,az már gáz valahogy. Én nem magyarazkodnek minden nap,hogy miért van lány babakocsiban egy fiú.
2021. ápr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
74%
Egy linket tudsz küldeni, milyen a babakocsi?
2021. ápr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
89%

16-os, nagyon frusztrált vagy? :(

Te keveset keresel, vagy mi?


A Kérdező márkát sem említett, minek kevered ide ezt a témát? Nem mindegy neked, ki miben tologatja a gyerekét?

2021. ápr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!