Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ha rózsaszín babakocsink van,...

Ha rózsaszín babakocsink van, de fiúnk fog születni, akkor vegyünk újat vagy használhatjuk a régit?

Figyelt kérdés

Igazából nem régi, másfél évvel ezelőtt használta a lányunk, nagyon vigyáztam rá, szinte újnak néz ki. Szeretem is, mert nagyon megszoktam és nagyon praktikusan van kialakítva. Egyedül a színe miatt vannak kétségeim, hogy mások mit szólnak hozzá. Engem nem zavarna, de sokan egyből leszólnának emiatt. Mi tévő legyek, hiszen egy új kocsi elég sokba kerül...

Feleslegesen nem adnék ki annyit, mikor még ez is szinte új.



2021. márc. 31. 20:18
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
53%

"Mert fiúknak nem illik és kész? "


Meg is válaszoltad,emellé kár a regény.További szép napot.

2021. okt. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
73%
Tehát ennyi volt a "Rózsaszínbe fiú nem illik.Több okból se.". Hogy egy ok sincs. Örülök, hogy ezt tisztáztuk. Neked is további szép napot.
2021. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
21%

Ez épp elegendő indok egy normális szülőnek.

Egy degeneráltnak már természetesen nem.Öltöztesd csak b*zinak a gyereked,majd nyakon vág érte 20 év múlva ha vissza nézi a fotókat.


Ha meg kizárólag lány gyereket akartál az nem az ő hibája,ne rajta éld ki,hanem vegyél magadnak egy műbabát.Nem kell lányként kezelned csak mert szerencsétlen pont hozzád született fiúnak..


Az ilyen kölyköket sajnálom,azt mondod,hogy te csak mindent megengedsz neki,mert hogy azt vesz fel amit te akarsz.

Holott te öltözteted kislány ruhákba,mert te azt akarod.Le is írtad.Beteg.

2021. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
63%
Érveket még mindig nem mondtál, hogy ez miért lenne rossz. Innentől kezdve nincs miről beszélni.
2021. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!