Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van olyan gyerekülés, ami...

Van olyan gyerekülés, ami isofixes és külön biztonsági övvel is beköthető?

Figyelt kérdés

A jelenlegi autónk nem isofixes, de tervben van másik vásárlása.

Létezik olyan gyerekülés, ami isofixes is, a későbbiekre nézve,és most még csak simán biztonságiövvel használható?



2021. máj. 29. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb isofixes ülés övvel is beköthető. Mekkora gyereknek lesz?
2021. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

8.2 kg és 8 hónapos.

Azt tudom, hogy van olyan isofixes amit biztonsági övvel is be lehet kötni. (és az úgy elvileg nagyon biztonságos)


De az úgy is működik, hogy csak övvel kötöm be?

2021. máj. 29. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. A mi babaülésünk (ami hordozó), eleve biztonsági öves, de lehet hozzá venni külön isofix talpat.
2021. máj. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben vagyunk, olyat vettem ami mindkét módon bekotheto :)
2021. máj. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor olyat keresek ami isofixes és 3 pontos biztonsági övvel is rögzíthető. :)
2021. máj. 30. 13:10
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ennek az isofix nélkülije volt nekünk anno, a biztonsági övvel is úgy be lehetett kötni, hogy meg sem moccant, mivel van rajta két csat az övnél, meg a talpánál egy feszítő. Amit linkeltem, isofixes is. Kocsiba viszont mindenképpen próbáljátok bele, mielőtt bármilyen ülést is vesztek.

2021. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!