Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A babakocsitok váza nyikorog? ...

A babakocsitok váza nyikorog? Fél éve vásárolt babakocsink nyikorog, ez nem túl korai még? Vagy csak nekem van túl nagy elvárásom egy nem olcsó babakocsitól? (Cybex)

Figyelt kérdés

2021. jún. 9. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
3 éves a Cybexünk és nem hogy nem nyikorog, suhan a babakocsi egyetlen hang nélkül és tökeletes állapotban van. A miénk Platinum lineos, a többi nem tudom milyen, de milyen fajta a tiétek?
2021. jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Balios S a miénk. Nem a legmagasabb Cybex kategória, de azért többet vártam tőle.
2021. jún. 9. 08:26
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Kis zsírt neki és jó lesz.
2021. jún. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
WD40 mindent megold :)
2021. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
A WD40 nem kenőanyag, hanem vékonyolajos keverék. A zsírt fel is oldja, tehát még árt is. Zsír kell a nyikorgás tartós megszüntetéséhez.
2021. jún. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Eltelt már pár hónap, de csak most keveredtem ide, hibás volt a váz.

Köszönöm mindenkinek a választ.

2021. nov. 17. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!