Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hol érdemes venni multifunkció...

Hol érdemes venni multifunkciós babakocsit az EU területén, hol olcsó?

Figyelt kérdés

Lengyel webshopokban nagyobb a választék és kicsit olcsóbb, mint Magyarországon


Példa: www.babycar.eu/en/12-baby-prams

De itthon is van olcsónak mondható:

www.babymerc.hu/baby-merc-babakocsik/baby-merc-junior/

www.babymerc.hu/baby-merc-babakocsik/baby-merc-junior-plus


Sokan leszólják ezeket a kocsikat és jobb minőségű használtat ajánlanak (amiben már eleve benne van 2-4 év és ki tudja, hogy vigyáztak rá), de ezek mégis csak új kocsik (nem szükséges takarítani/fertőtleníteni) és van rájuk garancia is. Mivel ugyanazt a típusú kocsit vagy 10 néven is forgalmazzák (ezek a legnépszerűbbek talán), így talán alkatrész ellátottság is jobb és olcsóbbak is lehetne hozzá.



2017. okt. 25. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Kb.ugyanazok az àrak,ha mindent hozzàveszel pl.szàllítàs.Hiàba van gari,ha külföldre kell küldeni javíttatni.Nem véletlenül ajànljàk a használt ,màrkàs kocsikat.
2017. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

És abban a három havonkénti egy hónapban, míg szervizben lesz a kocsi, tudod majd miben tolni a gyereket?

Lengyel kocsit akkor se vennék ha nem lenne másra pénzem inkább hordanám kézben a gyereket. Tragikusak.

És azért népszerű mert olcsó. De az nem jelenti hogy jó is. Olvastam az előző kérdésedet te már eldöntötted hogy nem figyelsz arra mi a jó a gyerekednek, csak az a lényeg hogy új és olcsó legyen.


Ez a legolcsóbb amit találtam, jó lesz ez:

[link]


Amúgy meg azt nem mondanám hogy nem kell takarítani meg fertőtleníteni..én biztosan nem raknám bele olyan kocsiba az újszülöttem amit ki tudja hogy szállítottak, meddig tároltak és kik fogdosták meg, esetleg egeres raktárban állt-e.

2017. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Erre 1+2év gari van:

[link]

2017. okt. 25. 13:32
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Jó, akkor két éven keresztül lesz 3 havonta szervízben hetekig. Mivel a garancia azt jelenti hogy visszaküldik javítani a gyárba... De ha te már eldöntötted, akkor vedd meg a leges legolcsóbbat, ezek között nincs különbség, mind szemétre való.

Nem bántásból írom, de volt szerencsém már pár ilyen csodához és nincs az az isten hogy vegyek, inkább ne legyen babakocsim mint ezek. Nehéz, ormótlan, nem tudsz vele tömegközlekedni, nem férsz be a boltba, nem tudod le-fel emelni a lépcsőn(2-3 lépcsőfokon is nehézkes már), nem lehet megfelelően irányítani, gyenge a csavarozása, a huzat része nem leszedhető ezáltal nehezen tisztítható.

Az egyetlen pozitívuma hogy olcsó, így azalatt a 2-3 év alatt míg a gyerek használja, tudsz venni még egyet, ha tönkremegy. Mert arra készülj fel, hogy a garanciánál az lesz hogy nem rendeltetés szerűen használtad.

2017. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk is alacsonypadlós minden busz, troli, plusz a villamosok 80 %-a, de megette a fene, ha a sofőr (a kötöttpályás villamos kivételével) túl messze áll meg a járdától, így emelnem kell,

arról nem is beszélve, hogy a város úgy en bloc egyáltalán nem bababarát.


Rengeteg a lépcső, nincs mindenhol rámpa és egy batár kocsival, mint ezek még a gyerekorvoshoz se jutnék be, ahogy a gyógyszertárba ill. a sarki kisboltba se.


Sógornőm ilyen lengyelt vett, szidta is mint a bokrot. Az elsőre nem bírta felcipelni (nem csodálom), az utcán pedig izomból kellett tolni, olyan nehezen lehetett kormányozni (én is próbáltam).

2017. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Jaj Kérdező, nálad nagyobb sz..rrágóval ritkán találkozik az ember. :D


Hidd el, nem fog sokat érni a garancia, ha már 3 hónap után gyűlölni fogod a kocsit.

2017. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A sértegetésre nem vagyok kíváncsi!
2017. okt. 25. 17:20
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Mi Szlovákiában élünk, itt 309 euróért vettünk ugyanolyan babakocsit, ami Magyarországon 540 euróba kerül. De! Ha innen rendelnél és bármi miatt javíttatni kell, hiába van 3 év garancia a kocsira, hetekig tart az egész hercehurca, mire visszakapod. Ez csak akkor kifizetődő, ha a határ közelében laksz. Ellenkező esetben inkább keress megkímélt használt kocsit.
2017. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Az előttem szóloknak igaza van! Addig míg szervízbe van a kocsit, miben tolód a gyereket? Nem egy hét múlva jön vissza illetve a szállítási költséggel már itthon is kapsz ilyen lengyel csodát. Ha mindenki azt írja, hogy rossz, talán érdemes lenne elgondolkozni rajta. Itthon is van olcsó más típusú babakocsi amit újjonnan tisztán veszel meg, pl: Lorelli, Bertoni, Hauck...stb.

Azért tisztelet a kivételnek, az olyan anyáknak akik nem csak a gyerek és maguk ruháját mossa, hanem a babakocsi huzatát is és tisztán tarja. Elhiheted van ilyen. Én is használtan és tisztán vettem egy nagy neves márkás babakocsit és vigyázok rá. Eladással nem lesz gondom.

2017. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!