Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik túra babahordozó vált...

Melyik túra babahordozó vált be nektek?

Figyelt kérdés

Ezt nézegettem:


[link]


De szívesen veszek véleményeket egyéb kimondottan túrázáshoz szánt babahordozókról.


Köszönöm!

Boldog új évet!



2022. jan. 1. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Miért akarsz csatos hordozó helyett ilyet?

Ezek még egy apukának is nehezek. A gyerek súlypontja túl messze esik, eleve az eszköz túl súlyos.

2022. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mekkora gyereknek?



1. Gondolom kellene valahova pakolni is


Nekem a csatosal az a bajom, hogy ha birom sem tudom hova tenni..



De valóban szerencsésebb egy rendes csatos, mint egy ehhez hasonló

2022. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Így ránézésre jónak tűnik. Jól ki van párnázva, mint egy túrazsák. Akik a csatost ajánlják, azok vagy nem túráznak, vagy csak rövidtávon. Ennél nincs rossz helyen a súlypont. Hosszabb túrákra van. Nyilván nem a 6 hónapos babáknak találták ki, de nagyobb gyerekeknek praktikus. Főleg, aki már szaladgál, de nem tud még kilométereket gyalogolni. Volt hasonlónk, nem pont ugyanilyen. napi hordozáshoz nem, de hosszabb túrákhoz tökéletes.
2022. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. Vagyok


Én a 3,5 éves fyereket Manducában viszem, ha kell


De valóban, ha rendeseb cuccok kellenek, akkor nem praktikus..

Viszont nekem nem kellemetlen a súlypont sem.

12 kg-os koràban voltam 22 km-t vele, akkor mèg nem jàrt úgy, hogy a túrán gyalogoljon is..

Terep közepes volt, de gyakorlatlanok is kis kitartással meg tudták csinálni.


Én is arra gondolok, hogy nagyobb gyerekkel kell az ilyen.


Amúgy a Decathlonban kapható gyerek/baba dolgokkal elègedett vagyok.


Babatornacipő

Baba fürdőruha

Bukósisak

Biciklis ülés

Stb

2022. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
3, szerintem te nem használtál még csatost. Egy toddler csatosban nagyobb gyerek is vihető, mint ebben. És a lényeg, hogy azonos súlyú gyerek csatosban könnyebb, mint ebben
2022. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fizio love radius csatos hordozó jött be. Nagyon kényelmes hosszútávon is nagyobb túrákhoz is. Ezt a hátizsákos hordozót én is néztem, de inkább a nagyobb (3 éves) gyereknek.
2022. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer próbáltam ilyesmit, nem tudom mi volt, kölcsönkaptam.

Alapvetően nem volt kényelmetlen de a ficegő gyerek nagyon kimozdított a súlypontomból és már magának a szerkezetnek is súlya van.


Egyébként egy Maraya állítható csatost használok, abban könnyebb a gyerek és nem zavar, ha mozog.


A minimum ülő gyerek egészsége szempontjából egyébként már mindegy, annyiban jobb a csatos, hogy abban jobban el tud aludni, a másikban ül, szóval szerintem ott kellemetlenül imbolyog, ha bealudna.


A képen nincs benne gyerek így nem látni hogy van benne a lába, kengurus megoldásù tùrahordozót is láttam már, olyat ne vegyetek.

2022. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
3-as vagyok. De IGEN, volt csatosunk. A hétköznapokban azt használtuk. De amikor nagy ritkán elmentünk egy egésznapos túrára, bizony kényelmesebb volt a nagy hordozó. Ezekre az alkalmakra azt vittük. Abban is tudott aludni. Van pakolós része is. És nem egy éppen ülni megtanult gyereket kell beletenni, hanem idősebbet, aki már teljesen stabil egész nap. Nem azt mondtam, hogy ez egészségesebb, mint a csatos, mert tudom, hogy nem így van. Nem is ez volt a kérdés. Hanem túrázáshoz, ami nem mindig jelent egy órás sétát, és nem minden nap megy az ember, hanem alkalmanként. De maradjunk annyiban, hogy nem mindenkinek ugyanaz kényelmes.
2022. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!