Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Csatos hordozó? Meg merjem venni?

Csatos hordozó? Meg merjem venni?

Figyelt kérdés

Hat hónapos fiamat nagyon szeretem hordozni.

Három hónapos koráig rugalmas kendőt használtam, azóta karikást. Szereti, szerette mindkettőt.

Ker hete vettem egy Gremese meitait, de ebben meglepetésre nincs el. Vagy nagy neki, vagy az a baja, hogy nem öleli körbe, mint a másik kettő, esetleg túl merev, nem tudom. Nem szereti, pedig nekem kényelmes lenne nagyon. Ráadásul használtan vettem, vissza se tudom küldeni.


A karikás kendő sajnos nagyon húz már féloldalasan, ezért szeretnék másikat már. Sokat járunk vele kirándulni, sétálni, túrázni is.


A Manduca csatos hordozót nézem. Az vajon jó lehet? Esetleg a szövött kendő? Az ugyanígy körbeveszi, mint a rugalmas és a karikás. Abból milyen márkát ajánlanátok?



2022. jún. 13. 21:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Ha a mei tai nem tetszik neki, akkor szerintem a manduca sem fog. Nagyon hasonló a kettő.
2022. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a Mybabyhug hordozói? Különböző kivitelekben is kérhető. Mondjuk jó lenne, ha ki tudnál valahol próbálni egyet, mert nem 2 fillér.
2022. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Képek alapján a manduca is puhább, nem annyira merev mint a gremese. Bár élőben ki tudja….


A szövött kendő ilyen 6-12 hós gyerekkel mennyire kényelmes?

Viselni látom, hasonlók kel, mint a rugalmas.

2022. jún. 13. 21:55
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne megkeresni a hozzád legközelebbi hordozós klubot, ahol tudsz próbálni, akár bérelni különböző eszközöket, illetve hordozási tanácsadó is tid segíteniteni. Azt hiszem a babahordozos fb csoportban vna lista a hordozós klubokrol
2022. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Megyeszékhelyeken van hordozós klub általában, keresd fel a hozzád legközelebb lévőt. Ki tudod próbálni, kölcsönözni.
2022. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
nekünk a KIBI csatos hordozó nagyon bevált. Nem volt olcsó, de minden fillért megért. egész kicsi korától elöl hordozva addig, amíg elbírtam a hátamon (13 kilósan már sok volt hordozni meg inkább gyalogolt volna már).
2022. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Erre ránéznétek?

[link]


A karikás kendő amit használok, little frog márka. Nagyon bevált! Ezeket a csatosakat épp ilyen kendőkből varrják. Vajon milyen lehet? Ha jó lenne, nem sajnálnám rá a pénzt, mert tenyleg rengeteget van használva.

Itt helyben van nálunk egy hordozást tanácsadó, de vele kapcsolatban az az érzésem, hogy valahogy mindig ugyanazt a markát ajánlja…

2022. jún. 14. 06:26
 8/23 A kérdező kommentje:

[link]



Illetve ez is ebből a fajta kendőből készül, de mégis más.

2022. jún. 14. 07:12
 9/23 anonim ***** válasza:

Nekem Marayam van. Három volt versenyben a Liliputi, Manduca és ez. Én kölcsönöztem mind a hármat (előbbi kettőt a kendoorszag.hu-ról, érdemes megnézni, a Manducat a szomszédtól, de biztos ezt is ki tudod próbálni valahol) és az alapján döntöttem.

A Maraya és a Manduca mind kényelemben, mind praktikumban nagyon ugyanolyan volt. Így az alapján döntöttem, hogy a Marayával magyar készítőt támogatok, nem egy világmárkát.

2022. jún. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A kendoorszag.hu-n Möbiust is tudsz kölcsönözni.
2022. jún. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!