Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik csatos hordozo a legjobb?

Melyik csatos hordozo a legjobb?

Figyelt kérdés
Olyan velemenyeket szeretnek, ahol a valaszolo tobbfelet is probalt. Liliputi-jelleguek erdekelnek, amiben mar egesz kicsi kortol lehet hordozni (nem ujszulott, hanem olyan 4 hos kb)
2019. szept. 9. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Szetintem sweetberry, de jó meg az enido, csengelino is.


Nekem a liliputi, mobius kifejezetten kényelmetlen volt.


Szinten kényelmes a magyarinda is, de nekem kevésbé

2019. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vennék olyat, ami nem állítható, nem nő a gyerekkel együtt, mert fontos, hogy térdhajlattól térdhajlatig támasszon. Ez a méret nem lesz azonos egy 4 hónaposnál meg egy 2 évesnél. (Nekünk Babybooz van, mi nagyon szeretjük, három és fél éves koráig hurciztuk). Próbáltam Möbiust, de nekem az ormótlan volt. A többivel nem volt ilyen kézzel fogható gond, csak nem azok voltak az igaziak.
2019. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Emeibaby, Phisiocarrier, Kokadi Flip, ezeket mind probaltam, az elso kettot hosszabb ideig hasznaltuk is. Illetve a Caboo DxGo, amit nagyon sokat hasznaltunk, ez nem mindenkinek kenyelmes, nagyon vekony anyukaknak pl. szerintem nem, amugy hatalmas elonye, hogy talan a legkisebb csatos hordozo, ami letezik, joval konnyebben befer a taskaba, mint az osszes tobbi. A legtobbet mi amugy a Physiocarriert (Fizio) hasznaltuk, az volt a legkdnyelmesebb, legpraktikusabb.
2019. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Maraya - ról hallottam hogy jó. Nekünk liliputi van. Én nagyon szeretem
2019. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Erre így lehetetlen vàlaszolni



Mindenkinek más testalkata a méretei más a babájának a kényelmes.


Érdemes egy hordozó klubba elmenni és kipróbálni a különféle hordozókat


Én magam a csatos Manducára esküszöm, Barátnőm pedig a fél kendős változatú hordozókra

2019. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a manduca. A liliputi nekünk kényelmetlen volt.
2019. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
160 centis, alapjaraton 50 kilos vagyok. A ferjem meg magas es szeles :D
2019. szept. 9. 14:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem àllíthatót veszel, akkor 1-1,5 évesen érdemes váltani totyogós méretre. Volt több félém, én csak ennyit emelnék ki, mert márkában tényleg kinek mi.. Ja meg nézd meg hogy akarod hátra venni, milyen módszerrel, pl nem mindegyiknek kicsatolható a vállpántja.
2019. szept. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!