Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Autósülés dilemma segítség?!

Autósülés dilemma segítség?!

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Ezt a két gyerekülést néztem ki. Tanácsokat illetve tapasztalatot szeretnék kérni, ha valaki használ ilyet melyiknek mi az előnye, hátránya ? Több autóban is használnánk ezért az is szempont ,hogy könnyen lehessen be és kivenni. Kényelmes legyen és biztonságos. Összeségében a touragoo jobban tetszik de tanácstalan vagyok.

Esetleg hasonló árkategóriában más ?

Köszönöm, ha segítesz.



#tapasztalat #autósüles
2022. júl. 24. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

a 2 gyerekülés főként abban más, hogy az egyik egy nagy korszakot lefog, a másik pedig egy jelentősen kisebbet.

itt többnyire azt olvastam, hogy érdemes minden korszakra megfelelő ülést venni, tehát külön a 9-18kg, külön 18-36kg, mert azok biztonságosabbak. ha több autóban is használjátok: minden autóban van isofix? nyilván azzal a legegyszerűbb, leggyorsabb, biztonságosabb a rögzítés. bár a touragoo isofixes, a besafe nem. illetve ez utóbbi nem forgatható ülés. konnyebb, egyszerűbb belerakni a kicsit, ha forgatható az ülés, bár ez lehet főként kicsinél nagy előny.

2022. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk pont olyan van mint az első.Én szeretem.Könnyű ki-bepakolni a gyereket belőle,mert el tudod fordítani,nekünk jó az is,hogy picit meg lehet dönteni,1 éves volt mikor megvettük,most tölti a 2-őt és kényelmes még neki.Egyedül az a bajom vele,hogy a huzatot nagyon nehéz leszedni róla mosni.Az összes övet ki-be kell hozzá fűzögetni.
2022. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!