Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hot mom VS Stokke xplory,melyi...

Hot mom VS Stokke xplory,melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket,hogy a kerdesem ne arrol szoljon hogy alul a komment resz azzal van tele hogy "mindketto szar,egyik se jo,egyik rosszabb mint a masik,egyik se kene meg ingyen se"
2022. aug. 18. 01:13
A kérdező szavazást indított:
Hot mom a jobb
Stokke xplory a jobb
8 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
85%

Az elsőt nem ismerem.

Stokke V6 kocsink van, ingyen jutottunk hozza, tehetősebb rokon révén.

A Mózes részt nem használtuk ki, párszor volt benne a gyerek, amíg olyan kicsi volt, én inkább hordoztam. 3 és fel hónapos volt amikor bele tudtam tenni a sport részbe, szűkítővel. Azt nagyon szerettük, praktikus h magasan van, hogy állítható-forgatható. Számomra ennek nincs párja. Én az alsó táskát is szerettem, sokkal tágasabb, mint amilyennek tűnik.

Viszont nehéz, nem csukható össze kicsire, ha kis autótok van, vagy cipelni kell, akkor nem praktikus. Nekünk ezek nem voltak szempontok.

Illetve, terepre nem való a kereke, ha felétek rosszak az utak, szintén meggondolandó. Felénk rendben van.


Volt hozzá a napvitorla is, az praktikus volt nagyon, sokat használtam.

2022. aug. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!