Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsit keresek. Kb. 150...

Babakocsit keresek. Kb. 150 ezer ft-ért. Tudtok ajánlani bevált márkát?

Figyelt kérdés
Babakocsit keresek 3 in 1, falun, rossz útviszonyok közötti használatra (udvar, rossz utak). Hely tárolásra, cipekedésre van így a mérete nem befolyásol. Újonnan szeretnék, de maximum 150 ezer ft-ot tudnánk rászánni. Esetleg márkát is meghallgatok kinek mi vált be vagy mi nem és miért. Köszönöm szépen előre is a segítő hozzászólásokat.

2022. aug. 22. 06:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
Hát ilyen körülményekre egy Lada Nivát javasolnék :) csak hát ahhoz tegyél még hozzá egy keveset 😂
2022. aug. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy. Majd ha nem engedheted meg magadnak a luxust én is körberöhöglek
2022. aug. 22. 06:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekünk ilyen van, én szeretem. Város szélén lakunk, elég rosszak az utak, de egyelőre bírja. Könnyű összecsukni, könnyű cserélni rajta a mózest és a hordozót. A sport részt egyelőre nem használjuk még, így arról nincs tapasztalatom, de az a jó benne, hogy a sport rész a vázzal együtt összecsukható.

2022. aug. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2022. aug. 22. 07:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia nézz körbe mert használatan szép állapotilút jobb minőséget kapsz!
2022. aug. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

3. az összes ilyen, hogy a sport rész a vázzal együtt összecsukható.


nekünk bebetto volt, azt nem ajánlom, silány minőség, recseg-ropog, zörög, plusz összecsukva is hatalmas és az autóba alig bírtam beemelni. mi csak a mózest használtuk, a sport rész helyett vettünk egy csak sport kocsit.

én azt ajánlanám, hogy próbálj használtan venni egy 2in1-t és spórolj egy normális sportra. sokkal tovább fogod használni.

2022. aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Kettő dolog:

Használtan érdemes venni.

Másik pedig, hogy sokan mondták, és nekem is ez a tapasztalatom, hogy a mózes rész teljesen felesleges.

Három és fel hónapos kora körül tettem át a sportba, szükítővel, teljesen lehajtva, addig inkább hordoztam. Párszor volt a mózesben. Pláne, ha téli baba lesz, amikor azért hosszú nagy sétákra nem fogtok menni.

2022. aug. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ajánlom, hogy nézz körül bátran használtak között is.

Sokan árulnak jó állapotú, márkás babakocsikat boltinál jóval alacsonyabb áron.

NEM reklám, de ebben azért vagyok biztos, mert az én gyerekem talán párszor ült a babakocsiban, annyira utálta, és adhatjuk is hamarosan el, mert kinövi. 🤣 Emiatt én már nem is vennék sose drágát, szerintem nem érdemes.

2022. aug. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

6: Ez nagyon individuális. Téli babám van, fél éves koráig használtuk a mózest minden nap, nem tudom elképzelni, hogy ne lett volna. Az én gyerekem pl. nem szereti a hordozást. Ezért ezt nem tanácsolnám egy kezdő anyukának, nem lehet tudni, az ő babája milyen lesz.


A kérdéshez: ennyi pénzért jó minőségű kocsit nem igazán kapsz, főleg nem ajánlom a 3in1 modelleket ebben az árkategóriában, az autós hordozó legyen jó minőségű. Én is használtat javasolnék, nekünk pl. Cybex Talos S van, ez újonnan olyan 250 000 Ft körül volt, használtan szerinte megkapod ennyiért. De nyilván más márkák közt is megéri körülnézni.

2022. aug. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%
Ennyiért hülyeség.
2022. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!