Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsit keresek. Kb. 150...

Babakocsit keresek. Kb. 150 ezer ft-ért. Tudtok ajánlani bevált márkát?

Figyelt kérdés
Babakocsit keresek 3 in 1, falun, rossz útviszonyok közötti használatra (udvar, rossz utak). Hely tárolásra, cipekedésre van így a mérete nem befolyásol. Újonnan szeretnék, de maximum 150 ezer ft-ot tudnánk rászánni. Esetleg márkát is meghallgatok kinek mi vált be vagy mi nem és miért. Köszönöm szépen előre is a segítő hozzászólásokat.

2022. aug. 22. 06:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekünk egy Mamas&Papas márkájú van, olyan, amit már nem lehet kapni, de újonnan az is 300 körül volt anno, én 70 ezerért vettem Marketplace-en, 1 gyerek után használtan, és volt hozzá mózes, sportrész, egy Maxicosi hordozó adapterrel, kaptunk hozzá bundazsákot, esővédőt...legjobb vétel volt, kicsi, könnyű, nagyon szeretem, minden nap használjuk sz.r terepen is. Csak annyit akartam mondani, hogy igazuk van az előttem szólóknak, bababoltban próbálj ki párat, és amit úgy érzel, hogy tetszik, arra keress rá Facebook-csoportban, vagy Marketplace-en. Nekem pl. a Lorellik tetszettek, de élőben rettenetnek találtam.
2022. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a normális választ! :) körülnézek a használt babakocsik között
2022. aug. 22. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!