Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyi hely volt a mózesben a...

Mennyi hely volt a mózesben a gyerek feje/lába és a mózes között amikor sport részre váltottatok? (és nem azért mert nem szerette a babád a mózest)

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem használtuk a mózest, az autós hordozót használtuk, mert abban jobban érezte magát. Akkor váltottunk a sport részre, amikor a baba lába már annyira kilógott a hordozóból, hogy a kocsiban az ülés támlának tudta érinteni.
2022. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 flora08 ***** válasza:
100%
A fiamnak nem volt gondja a mózessel, ha sétáltunk, jókat aludt benne. Nem sokkal féléves kora előtt váltottunk a sport részre, akkor ha feküdt, kb. tíz centi volt a fejétől a mózeskosár végéig, látszott, hogy kicsi már neki.
2022. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fiamnak a lába végigér, a feje fölött van kb.5 centi. De még simán elvan a mózesben. Elővettük már a sport részt, télre már kelleni fog. De ameddig nem panaszkodik, addig marad a mózes. Az a legjobb a gerincének.
2022. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es, ne haragudj, de mózesről szólt a kérdés, nem a hordozóról. az meg pláne nem releváns hogy az autóban az üléshez ér e a lába amikor sport részre váltasz...

2-es, köszönöm. hát... lassan 3 hós a babám, de kb 10 centi van a feje és a mózes között.. jól sejtettem akkor, hogy lassan váltani kell.. pedig nem kicsi a mózes. vastagabb overálban/bundazsákban már biztosan nem lesz neki ez kényelmes..

2022. okt. 28. 13:36
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as, köszönöm. igen, biztosan kényelmesebb nekik a mózes, meg hát azért csak védettebb is, mint a sportrész.
2022. okt. 28. 13:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a lába végigért, a fejénél néhány centi hely volt (2-3). A kislányom imádta a mózest, végig jókat aludt benne és nem is nagy növésű, fél évig benne volt.
2022. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Összesen kb 12-15 cm volt még, a baba 8 hónapos korában, ez egy batárnagy műanyag teknő volt, azóta sem láttam ekkorát. Azért váltottunk, mert utáltuk a kocsit, rázott, mint egy szekér. Vettünk egy másikat, sport résszel, szerencsére pont megtanult ülni, nem kellett a mózes.
2022. okt. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok. Most pont kijöttünk a fiammal. Elaludt, és hasra tettem. Na így már nem jó neki. Nem tud mozogni benne. Hanyatt fekve még oké, mert úgy felfelé tartja a kezét.

Csak azért se akartam eddig sport részre váltani, mert ő hason tud jókat aludni. A sportban meg ugyebár az nem lehetséges.

Overálban meg már esélytelen beletenni a mózesbe. 🙈😂

2022. okt. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!