Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ha kinövi a hordozót a baba,...

Ha kinövi a hordozót a baba, helyette veszünk autósülést, de a babakocsit hogy használom akkor? Dönthető mózessel, vagy vennem kell nagyobb hordozót bele?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok a buta kérdésért, első baba, és nem nagyon értem a dolgokat. 3in1 babakocsit vettünk. Azt hallottam hogy először a mózesben fogom sétáltatni, utána a hordozóban?
2022. dec. 13. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hordozóban nem sétáltattam, a soport része teljesen dönthető volt, így azt használtam a mózes után, nem teljesen lefektetve.
2022. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Először a mózesben aztán a sport részben lesz a gyerek. A hordozóban nem a legszerencsésebb sok időt eltöltenie, nem tesz jót a gerincének.
2022. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A sport rész azt jelenti, hogy tudom dönteni a mózest úgy, hogy üljön a baba? :)
2022. dec. 13. 19:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A sport rész a 3in1 babakocsik harmadik része. Vagy legalábbis a miénk olyan volt, hogy amikor kinőtte a mózest, azt lecsatoltam a vázról, elraktam és rácsatoltam a sport részt. Milyen babakocsitok van?
2022. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 az 1 ben van akkor, hordozó, mózes, és sport rész van hozzá,az az amelyik teljesen felültethető már.


[link]


Ez a sport

2022. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3in1: mózes, sport, hordozó. Hordozót inkább csak autóban érdemes használni, hosszú távon nem tesz jót. Mózest addig lehet használni, amíg el nem éri a maximális megengedett súlyt a gyermek. Dönteni lehet. Aztán sport rész, amit úgyszintén lehet dönteni több szögben.
2022. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

3 része van

1. Autoshordozo, ezt is lehet a vazra csatlakoztatni, ezt akkor használod ha elmentek valahova autóval és ezt gyorsan felrakod a vázra

2. Mózes, ezt addig használod amíg nem ül a baba

3. Sporresz , a már ülni tudó babáknak, bár általában teljesen vizszintesig elejt dönteni, uh a meg nem ülni tudó is használhatja de azoknak azért jóval kényelmesebb a Mózes :)

2022. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egy sport babakocsi pl.:


[link]

2022. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lesznek itt még bajok...
2022. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!