Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 500 ezer ft ér milyen babakocs...

500 ezer ft ér milyen babakocsit vennél?

Figyelt kérdés

Nyertünk egy nyereményjátékon ahol 500 ezer ft értékbe választhatunk babakocsit.

Ebből az összegből csak babakocsit választhatunk és babakocsihoz kiegészítőt!

Max 500 ezer a keret,ha 20.000 ft ér választok kocsit a többi fennmaradó összeg elvész.


2023. ápr. 5. 18:41
 1/10 A kérdező kommentje:
(Tulajdonképp ez egy utalvány ami kp.re nem váltható át)
2023. ápr. 5. 18:41
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Semmit. Akkor elveszne. Az álombabakocsim nem több 200-nál (azt is vettem). Max. kompatibilis hordozóval, bundazsákkal tudnám feljebb tornászni az árat.
2023. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Cybex Priam babakocsi jutott eszembe, de az sajna kicsivel drágább, bár én lehet ráfizetnék az utalványra, mert ezt tartom az egyik legjobb babakocsinak, esetleg Cybex Balios S lux vagy ABC Design Salsa, Maxi Cosy+ kiegészítők.
2023. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Bocs, hogy nagyon huncut vagyok, de nem lehet több babakocsit venni belőle?

Vennél egy olyat, amit szeretnél, a fennmaradó összegből még egyet (vagy többet) és utána eladnád őket.

2023. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Cybex Eezy S+ twist, mozessel es autoshordozoval.
2023. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4es

Többet is lehet belole vasarolni

A lényeg az ár

Ha az árkeretet meghaladjuk akkor pedig rá lehet fizetni :)

2023. ápr. 5. 21:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én nem erőltetném a minél drágább babakocsit. Ár-érték arányban megkeresném a legjobbat, a többi pénzből meg eladásra vennék.
2023. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy Britax Römer babakocsi tetszett nagyon anno, de végül egy olcsóbbat választottunk (és milyen jól tettük, mert a kislányom utál babakocsizni). Valószínűleg azt választottam volna, ha van ilyen lehetőségem, plusz belefért volna egy könnyen kezelhető, kisebb helyet foglaló sport babakocsi nagyobb korára.
2023. ápr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a cybex mios az álom babakocsim, minden kiegészítővel lehet ki se jön 500-ból.


Mondjuk ha lehet többet is akkor lehet vennék valami brutál 3 az egybent terepre és valami könnyű utazós sportbabakocsit.

2023. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért, de mit tudnak a 300+os babakocsik?
2023. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!