Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogyan tudok elvinni sétálni...

Hogyan tudok elvinni sétálni (nyáron, melegben), egy másfél éves és egy újszülött babát? 🤔

Figyelt kérdés
Csak azért írtam, hogy nyáron, mert a hordozókendőhöz lehet, hogy már meleg lesz 😳
2023. ápr. 8. 07:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
48%
A pici kocsiban, a nagy sétál.
2023. ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Derjaderja ***** válasza:
Kánikulában kb 10 és 16 de inkább 18 óra között úgysem lehet hosszabb távon sétálgatni. Én a kicsinél hordozásra, q nagynál esernyőkocsira szavaznék.
2023. ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

19 hónap van a gyerekek közz..

Hűvösebb napon hordozóban volt az egyik

Babakocsiban a másik.

Vagy fellépőn a nagy, babakocsiban a kicsi.



Nálunk nem kellett a testvérbabakocsi

2023. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ide offolok, de én is gondolkozom a testvérfellépőn. Akinek van! Nem léptek rá? Kényelmes a kocsit ezzel tolni? A nagyobb gyerek kényelmesen rá tud állni? Azért nem mertem még megrendelni, mert elég magasak vagyunk a férjemmel mindketten és tartok tőle, hogy kényelmetlen lenne és ezért nem szeretnénk majd...

A babakocsink tolókarja csak fel-le állítható, nem teleszkópos és eléggé bent van a hátsó tengelye is (direkt azért választottunk ilyet, mert kényelmetlen volt azokat tolnunk, aminek közel van a tengelye, lerúgtuk), így nem is tudom, hogy rátudna-e állni kényelmesen a nagyobb.

2023. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

16 hónapos lesz a kislányom, amikor születik a kicsi.

Nem tudom, hogy a fellépőt ő már tudja-e használni, mert még az ülőseket is 2 éves kortól használják.

Lehet, hogy marad a kendő, esetleg egy karikás, végülis az egy réteg és hordoztam vele a bébimet tavaly nyáron.

Még a kismotoron gondolkoztam, csak nem tudom, hogy egy 16 hónapos azt mennyire tudja használni

2023. ápr. 8. 13:39
 16/25 Derjaderja ***** válasza:
100%
Valamennyire, de ha elfárad akkor még egy kismotort is kell cipelni 😃
2023. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nekem testvérkocsim volt. 17 hónap van köztük és a kicsi júliusi. Ilyen 3 kerekű egy kézzel is kényelmesen tolható futókocsi, amiben egymás alatt-felett ülnek. Imádtuk. Én állandóan úton voltam velük. Azóta is emlékeznek ránk a környéken, pedig rég elköltöztünk.
2023. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

16 hónapos a lányom, eszembe nem jut motorral elengedni az utcán. A zárt játszón mehet, mert ott megállítja a kerítés. Gyalog is csak olyan helyen jöhet, ami biztonságos, mert egyelőre az a legizgibb játék, ha elszalad előlem. A fellépő emiatt szerintem nem jó opció.

Persze biztos vannak olyan gyerekek, akik 16 hónaposan is biztonságosan közlekednek, de nekem nem ilyen a gyerekem.

2023. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem javaslom a kismotor. Vagy 5 perc alatt megunja vagy se lát se hall megy ki az útra. Szerintem ez kivitelezhetetlen és nagyon veszélyes. A kendő a legjobb, hidd el.
2023. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Akkor marad a kendő 🤗

köszi a tanácsokat!

2023. ápr. 8. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!