Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogyan tudok elvinni sétálni...

Hogyan tudok elvinni sétálni (nyáron, melegben), egy másfél éves és egy újszülött babát? 🤔

Figyelt kérdés
Csak azért írtam, hogy nyáron, mert a hordozókendőhöz lehet, hogy már meleg lesz 😳
2023. ápr. 8. 07:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Motorhoz kicsi..

Üldögélős fellépő tök jó…

Használtan érdemes, ha nem válik be mégsem, akkor eladod..nem buksz rajta.


16 hónapnál elhondolkodnék a testvérbabakocsin.



13.

2023. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 babyboom567 ***** válasza:

Én magamból és az én gyerekemből kiindulva, biztosan testvérkocsit vennék.Nekem még 3 évesen is babakocsizott,illetve még most 6 évesen sem lehetne elengedni motorral vagy biciklivel,mert nem áll meg.És lehet csak én vagyok paramami, de szerintem k..urvára balesetveszélyes hogy anyuka 3-4-5 méterrel arrébb battyog a babakocsival ödönke meg repeszt a futóbicajjal.Történhet bármi, jöhet egy póráz nélküli kutya, vagy egy ételfutár aki épp a telóját bas...zkodja,és már el is gázolta,és nem, nem tud anyuka annyi idő alatt segíteni,DE Ő lesz a hibás.Múltkor nálunk, konkrétan hátulról jött belénk a biciklis a JÁRDÁN, a táskámat karomat elsodorta,ha pár centivel arrébb vagyunk,telibekap minket.

A hordozást meg nem minden baba bírja.Én pl nem is hordozhattam volna,hasi ágyék és gerinc sérvvel,illetve auz amúgy is nagy melleim, embertelenül nagyok lettek, és bármi hozzáért fájt,feszített,nyomódott.

2023. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

A testvérkocsi sajnos nálunk nem jöhet szóba, mert a kicsi nem az enyém, hanem az unokahugom lesz.

Az én kislányommal mindenképp kell menni sétálni és magammal szeretném vinni az apróságot is, hogy a húgom addig pihenhessen.

Babakocsiban lenne a legjobb, de ha 16 hónaposan még túl kicsi ahhoz, hogy ne babakocsiban legyen a kislányom, akkor marad a karikás kendő.

Hacsak nem találok egy 20ezer forintos lepukkant testvérkocsit 😅

2023. ápr. 8. 16:36
 24/25 A kérdező kommentje:
(tudom, hogy nem minden babát lehet elválasztani egy percre sem az anyukájától, de az én babám olyan volt, hogy ha mozgásban voltunk akkor 2-3 órákat aludt. Ha az unokahugom is ilyen lesz, akkor fogom tudni vinni)
2023. ápr. 8. 16:37
 25/25 babyboom567 ***** válasza:
16 hónaposan az én kisfiam,konkrétan annak ellenére ,hogy tudott járni, ha kimentünk a lakásból, kizárólag négykézláb akart közlekedni (akkor is ha fogtuk a kezét,és mondom a lakásban stabilan járt).18 hónapos volt amikor az utcán is járt.
2023. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!