Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki lift nélküli panel sokadik...

Aki lift nélküli panel sokadik emeletén lakik, titeket is megterhel a lépcsőzés terhesen? És hol fogjátok tárolni a babakocsit?

Figyelt kérdés
És hogy lehet megoldani babával egyedül az eljárást otthonról? Mert a lépcsőn feltolni nem tudom a babakocsit,felvinni és egyedülhagyni sem akarom majd a babát,lent meg nem hagyhatom a babakocsit... Egész életemben családi házban laktam,ott ilyen problémáim nem lennének.
2018. okt. 7. 16:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Nincs lent tàroló helyiség? Pl. bicikli tàroló?

Autótok van?

2018. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Autót a párom használja,én nem tudok vezetni. Pince van,de ahhoz is ugyanúgy lépcsőzni kell. Szóval vagy lerángatom a lépcsőn babával együtt vagy felviszem a babát,egyedülhagyom és utána viszem le a pincébe. Sajnos a párom elég gyakran van hetekre távol tőlem,és egyedül nem tudom hogy fogom megoldani.
2018. okt. 7. 16:48
 3/20 anonim ***** válasza:
És az autó nincs otthon? Tàrolás miatt írtam.
2018. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
amíg pici, tudod hordozni, ha már nagyobb, akkor pedig veszel egy könnyű esernyőkocsit.
2018. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Fölviszed berakod a kiságyba és leszaladsz a kocsiért. Vagy jó minőségű könnyű kocsit veszel, azt gyerekkel együtt is fel lehet vinni.
2018. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Amíg pici hagyhatod pár percre a kiságyban, a másik megoldás meg hogy valamilyen formában magadra veszed / kötöd a babát, és úgy könnyebb levinni a babakocsit. Nekem van lent tároló (mondjuk addig is van lépcső), viszont 2 gyereket cipelek. A kisebb rám van kötve.
2018. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A pincébe gondolom azért kevesebbet kell lépcsőzni, mint fel a lakásba. Az első babámmal még tömbben laktunk, én őt ilyen "hurcikendőben" magamra kötöttem, amíg levittem/felhoztam a kocsit a tárolóból (nekünk oda egy rövidke lépcsősor vitt le). A kendőt szépen bele lehet hajtani a babakocsi tárolójába, szóval pici és praktikus. Egyébként én nem kendőztem őt, csak ilyen helyzetben, akkor viszont marha praktikus volt.
2018. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kösd magadra!! Szomszédom így csinálta mindig, a pici hozzá volt szokva és amíg járni nem tudott, végig így volt. Ennyi időt kibírsz akkor is, ha már nehéz a baba. Én most várom az elsőt, és is így fogom :) Amúgy még terhesen is kivagyok, mire felérek a negyedikre pedig sportoltam, hát még ha majd a babát is cipelhetem XD
2018. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van egy szuper tárolónk az alagsorban, akkora mint egy garázs, ott tartjuk a babakocsit. Bébihordozóban, vagy kézben leviszem a 4.-ről, majd vissza, a kocsi lent marad. Ennyi. Két gyermekem van, szóval már rutinos (és edzett) vagyok.
2018. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mi a negyediken lakunk tároló nélkül. 27 hetes vagyok, de még bírom a lépcsőzést, nincs vele problémám. Nekünk 2 kocsink van. Az első időben úgy terveztem, hogy a vázat a kocsiban hagyom, a gyereket pedig hordozóval vagy a mozessel együtt felviszem. Annyit kibírok. Utána pedig ha már picit nagyobb, akkor megpróbálom minél többet hordozni kendőben.
2018. okt. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!