Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lift nélküli panelba milyen...

Lift nélküli panelba milyen babakocsit ajánlotok, amit nem nehéz fel-le cipelni?

Figyelt kérdés
Negyedik emeleten lakunk, tárolóba nem tehetem.
2023. aug. 5. 22:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
30%
Mér nem teheted a tárolóba a saját részedre?
2023. aug. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
40%

Autoban tárolni ideig oráig jó, de nem tesz jót a babakocsibak a +60 fok nyáron és a -10 télen.


Beszélj a szomszédokkal, hatha valakinek van egy nagyobb pincéje és megengedi, hogy ott tárold

2023. aug. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
54%
Cybex Eezy S Twist. Csak 8.6 kg. Rakható rá hordozó, mózes. Kicsire összecsukható. Árban megfizethető, főleg használtan.
2023. aug. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%
Cybex Melio Carbon 5,9 kiló és full funkciós babakocsi. Ha lett volna már az első gyereknél, megváltás lett volna. Óriási kupola, teljesen vízszintes pozíció, megfordítható ülés, textil mózes kapható hozzá, téli gyerekkel pont elég az is, nyárihoz az se kell. Gyerekkel együtt is simán felcipeltem még 15 kilós korában is.
2023. aug. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%
Én auto csomagtartóban tartottam 2 évig amíg használtuk, semmi baja nem lett (csak mert volt aki ezt írta hogy nem jó a kocsinak). Bár nyilván ha a kérdező tudná ott tartani nem cipelne a 4.re. szerintem lancold le valahol a lépcsőházban vagy valahogy intézd a tárolót. A legkönnyebbet is túl nagy macera nap nap után a 4.re cipelni, jobb megoldás kell.
2023. aug. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
64%

Nekem egy közönséges sport babakocsim van, és ezt, ha lassan is, de fel lehet léptetni a legtöbb lépcsőn. Megmutatni egyszerűbb lenne, de nem találtam róla videót. Megbillentem a kocsit, felrakom az első kereket a 2. fokra, aztán a hátsót emelem és azt az 1. fokra, majd megint az elsőt emelve felrakom a 3. fokra, majd megint a hátsó jön stb. Nem minden kocsival és lépcsővel működik, a tengelytávtól és a fokok méretétől függ. De általában működik, és nem kell az egész súlyt egyben emelned, mert az egyik kerék mindig lent van.


Naponta így fel-le lépcsőzni a negyedikre finoman szólva is ordas szívás, szóval szerintem is a hordozó kendő a helyes válasz.

2023. aug. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%

"Mi a lépcsőházban láncoltuk le, mindenki megértette a helyzetet."


Csak a tűzoltóság nem fogja, ha lesz egy tuzvedelmi ellenőrzés.



Kerdezo, a tároló lesz a megoldás. Minden lakóinak joga van használni

2023. aug. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
78%

Elég rossz helyzet. Nekem CAM easy fluidom van, ezt is extra könnyűként reklámozzák, hogy lift nélküli lakásokba is jó.

[link]

Hát azért örülök, hogy van lift. Még a villamosról nagy nehezen fel-le emelem ha kell, de emeleteket lehetetlen lenne cipelni. Vagyis lehetséges, ha nincs benne baba. Baba plusz kocsi együtt esélytelen, pedig még csak 8 kiló a gyerek. Tényleg kéne valami más megoldás, mert 4 emeletet egy normális mózeses kocsit sem lehet cipelni (hacsak nem vagy valami súlyemelő világbajnok).

2023. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
78%

"ezt is extra könnyűként reklámozzák"


Csak éppen 10 feletti kocsiként nem az.

2023. aug. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
60%
Minden lakónak joga van használni a tárolót. Amikor mi ide költöztünk, még terhes voltam, de tudtuk, hogy kell tároló majd a babakocsinak. Lett is volna, de olyan, ahol kicsi fakkok vannak minden lakáshoz. Oda még össze csukva sem tudtuk volna betenni a babakocsit (3in1). Volt egy különálló tároló, ami vmikor vmi üzlet volt, de azt egy lakó kisajátította, csak nagy nehezen adta oda a kulcsot, hogy lemásoljuk. De avval sem mentünk semmire, mert tele volt az ő lomjaival. Szóval így maradt, hogy a lakásban tároljuk a babakocsit. De legalább földszinten lakunk. Mindenesetre nem hagynám annyiban és beszélnék a közös képviselővel, mert kell hogy legyen tároló. Babakocsival, gyerekkel és cuccokkal fel-le járkálni esélytelen.
2023. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!