Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akik lift nélküli panelban...

Akik lift nélküli panelban laknak hogy oldják meg a babakocsit?

Figyelt kérdés
közös helyiségekben ellopják vagy a patkányok teszik tönkre a babakocsit.
2019. ápr. 12. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Lent van a tárolóban

Nincsenek patkányok, és senki nem lopja el. De még ha így lenne, akkor se cipelném fel 4 emeletet minden nap. (ez 4 emeletes panel, nincs lift)

2019. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a tárolóban van, sem patkányok nincsenek sem tolvajok. Azért azt kétlem , hogy nálatok patkányok vannak , ha mégis akkor jelents be az ANTSZ nel.
2019. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Közös helyiség zárható, nem lopják el (de mondjuk ugyanúgy lezárható, mint a bicikli), patkányok pedig nincsenek.


Mi kértük, hogy az egyik, legkisebb közös helyiséget alakítsuk ki kifejezetten CSAK babakocsiknak. Elég drágák, ne legyen az, hogy nekitolják a motort, ráborul a bicikli, stb. Persze egy idő után nem csak babakocsi volt, hanem tricikli, kismotor, futóbicikli, szánkó, stb... de ugye ezek általában mind a kisgyerekesekhez tartoztak. Amikor már nem volt babakocsi, akkor a kisbiciklik is átköltöztek a biciklitárolóba.

2019. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk saját, zárható tárolónk van, ott van a babakocsi, biciklik, motor, férjem gépei. Patkány nincs, rendszeresen van kártevőírtás (talán 1x láttam csótányt, azt sem a pincében, hanem a kukatároló helyiségben). Ismerek olyat, aki a kicsi csomagtartójában tartja a babakocsit, de ha csak 1 kocsi van és azt az apa elviszi akkor esélytelen.
2019. ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elso emelet, kozos vagy sajat tarolo nincs, de ha lenne akkor fel emeletet kene cipelnem (lefele), most egyet emeletet cipelek (felfele), szinte mindegy is.

Magasabban nem szivesen laknek ilyen hazban, ez meg kibirhato.

2019. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

2. emeleten lakom, de nálunk a tárolóhoz is lépcsőzni kell egy fél emeletnyit.

A babakocsi vázat összecsukva levittem a tárolóba, a gyereket pedig mózeskosárban (vagy hordozóban) vittem fel-le a lakásba.

Amikor a sportrészt használtam, akkor pedig csak szimplán a tárolóban volt a babakocsi.

Se lopás, se patkány.

2019. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!