Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lift nélküli panelba milyen...

Lift nélküli panelba milyen babakocsit ajánlotok, amit nem nehéz fel-le cipelni?

Figyelt kérdés
Negyedik emeleten lakunk, tárolóba nem tehetem.
2023. aug. 5. 22:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy nem rég ide költözött egy kisbabás család. Gondolom, ők sem tudták használni a tárolót, mert ők a lépcsőhöz kötik ki a babakocsit bicikli zárral. Igen, elvileg ez nem szabályos, de több helyen láttam ezt a megoldást.
2023. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
35%

Csak a tűzoltóság nem fogja, ha lesz egy tuzvedelmi ellenőrzés.


Nálunk úgy van kialakítva, hogy a lépcső alá betudom tolni, és a korláthoz láncolom. Más is ott tartja pl szánkóját, vagy gyerek kismotor. Menekülési utat nem zár el, ha meg akkora tűz van, akkor már nem ezen múlik a továbbterjedése

2023. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
64%

22!



Attól, hogy más úgy csinálja, még nem biztos, hogy helyes és az se biztos, hogy ha szerinted nem zár el menekülési útvonalat, akkor az uyg is van. Hatalmas büntetést kell kifizetni, ha nincs igazad. Engem nagyon nem érdekel, hogy mi van akkor, ha a te lakásod épületében üt ki tűz, én nem ott élek, de téged kellene hogy érdekeljen. A hazmester még tudja mondani, mik az előírások

2023. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
56%

"Mindenkinek joga van a tároló használni"


Egyrészt ezt magyarázd meg Marika néninek akinek 1975 óta saját tárolója van, amiért minden hónapban fizet, te meg mondjuk csak egy albérlő vagy.


Másrészt nem minden panelben van tároló, rengeteg olyan van, ahol a földszinten is csak lakások vannak.

2023. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
79%
23 biztos, mert az csak a lépcső alatti rész, nem arra van az ajtó se, meg a folyosó se, nem lehet onnan semerre se menni, és füst esetén ha nem látsz sincs útban mivel a lépcső alatt van, de tudom, hogy nem rossz szándékkal írtad!
2023. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
43%

"Egyrészt ezt magyarázd meg Marika néninek akinek 1975 óta saját tárolója van, amiért minden hónapban fizet, te meg mondjuk csak egy albérlő vagy."


Ez esetben nem kell megmagyaráznom semmit Marika néninek, hiszen ezekszerint ő a lakóközösségtől bérel egy tárolót. Nyilván a 15 lakásos társhaznak nem egy tárolja van, amit Marika néni bérel, hanem több, amit nem bérel senki, hanem a lakók használják. Ahol anyám lakik, ott van 4 nagy tároló, ami ki van adva üzlethelyiségként bérlőknek és van 4 kisebb tároló, amiből egy szintén bérelt, a másik 3 a lakók használatában van

2023. aug. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!