Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hasznaljam a regi babakocsit?

Hasznaljam a regi babakocsit?

Figyelt kérdés

Vettunk egy sportbabakocsit, de sajnos nem vagyok vele megelegedve.

Zörög a kereke, nem lehet normalisan lekötni a gyereket sem.

nem csinaltam elotte nagy utanajarast, a boltban az elado megmutogatta es ajanlotta, hat megvettük.

Egyebkent azert akartunk venni, mert a 3 funkcios babakocsink sok helslyet foglalt a kocsiban. Erosen gondolkodom, hogy eladom a sportot es visszaterek a regire. Van aki nem vett külön kicsi sportot es vegig a 3 funkcios babakocsi sport reszet hasznalta?


2023. szept. 7. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ti jobban szeretitek, és nem zavar titeket a mérete, akkor semmi akadálya, hogy a 3in1 sportrészét használjátok! Mi is főként csak azért váltottunk, mert szűkösen fért el a csomagtartóban.
2023. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vettem külön sport babakocsit. Azért vettünk annak idején kombi autót, hogy minden beférjen a csomagtartóba, akár két babakocsi is. Ha megszületik a kisebbik gyerekem, akkor fog kapni a nagyobb gyerek esetleg egy sportot (bár ez még nincs eldöntve), hogy az eredeti babakocsit újra a mózessel tudjuk használni.
2023. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is sokat gondolkodtam azon, hogy a nagy 3 részes babakocsi mellé/helyett vegyek-e sportot vagy esetleg egy szülőkaros triciklit. Végül kitartottam a 3 részes mellett és jó döntés volt, mert a gyerek 2 éves kora után már nem igazán maradt meg benne ülve, hanem ki akart szállni mindig. Szép lassan átváltottunk a kismotorra, majd a rollerre. Mondjuk mi nem sokat autóztunk úgy, hogy a babakocsit is vittük.
2023. szept. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi csak azért vettünk egy kis sportot, hogy a kocsiba ne a nagy babakocsit kelljen pakolgatnom. Egyébként mi is a 3in1-ben babakocsit használjuk.
2023. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!