Honnan szerzik/veszik a babakocsikat akik árulják?

Figyelt kérdés
Van sok használt babakocsis oldal. Honnan szedik/veszik a babakocsikat?

2023. szept. 17. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki el akarja adni, de nincs kedve hónapokig hirdetni és 100 érdeklődőnek megmutogatni, az beviszi ilyen helyre a babakocsiját.

Ugyanúgy működik, mint a használt autókereskedés. Magánszemélyek viszik be a járgányt, tőlük átveszi a kereskedő, aztán drágábban értékesíti.

2023. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akitől vettem és akiknél érdeklődtem, ők rendesen mennek ilyen helyre és nézik mik vannak és úgy hozzák el. Leírták,hogy most fognak menni a hétvégén és néznek olyat amit mondtam, hátha lesz. Szóval nem csak beviszik mint a használt autókat.
2023. szept. 17. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a kérdésedre a válasz, minek kérdezel?
2023. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan külföldről is hoznak be, lomtalanításról, bolhapiacról szerzetteket. Ahogy a használt ruhákat.
2023. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyre adtam el az enyémet,mert naponta 10-en akartak átvágni a neten,aki még nem átvágni akart az pofátlanul alkudott úgy,hogy előtte körbefotóztatta a legkisebb alkatrészeket is.Úgyhogy én is felhívtam egy ilyet,és korrekt árat kaptam alku nélkül érte.Megbeszéltük,hogy annyi az ára amennyire én beáraztam,neki a haszna ennyi meg ennyi,így ennyit tud adni érte.Nekem is megérte,meg neki is.Én nem kaptam agyvérzést a jófogásos csalóktól,meg lakatosgusztikától aki 20-at adok már indulok is,ő meg keresett rajta.
2023. szept. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nincs meg a kérdésemre a válasz, azért kérdezek.


Azt tudom, hogy valószínű külföldről is, de ez elég tág fogalom így azért. Konkrétabb válaszra is vártam.

2023. szept. 20. 16:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Én írtam: bolhapiacokról, lomtalanításról. Ennél konkrétabbat? Kérdezd meg a boltot! Minden más fent a neten. Mint pl. bolhapiacok időpontjai.
2023. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!