Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen színű sport babakocsit...

Milyen színű sport babakocsit érdemes venni?

Figyelt kérdés
Én vilagosszurket néztem ki,a férjem a sotetszurkére -ami már majdnem fekete-szavaz.Mert hogy azon kevésbé látszik a kosz. A márka már megvan,csak ezen megy az agyalas...egyébként neki is jobban tetszene a világos szürke de szerinte nem praktikus. Gyakorló anyukák,szerintetek? (Első baba,most fogjuk lecserélni a mozest)

2023. szept. 23. 20:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Világosszürkét vettünk, próbálnám eladni de NEM JÖN KI BELŐLE SEMMILYEN FOLT!! Tökéletes állapotban van, de nem bírom kitakarítani, nagyon bosszantó... hát így válasszatok. Mondjuk nem tudom, hogy a feketét könnyebb-e tisztítani.
2023. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%

Feketét semmiképp nem vennék, májustól szeptemberig meg fog benne sülni a gyerek.

Én valami szebb színt választanék őszintén szólva, pl. pirosat.

2023. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk olivazöld van, eddig egész jól állja a koszt.
2023. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%

Feketét semmiképpen sem.

Én bezst vettem, meg csak csak kijon belőle a folt, de a barátnőm szürke babakocsijabol nem jön ki semmi.

Inkább bézs szerintem. Az úgyis uniszex szín

2023. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A választék fekete, sötétszürke (ami majdnem fekete) és világos szürke. Más színben sajnos nincs.
2023. szept. 23. 21:43
 6/21 anonim ***** válasza:
49%

világosszürke. ha joie a márka, élőben a sötétszürke is fekete szinte... a világosszürkéjük szép, és ha jól emlékszem gépben is mosható a huzat. a fekete eléggé csúnya tud lenni ha kiszívja a nap, plusz meleg is nyáron

nekünk szürke a sportbabakocsi, kinderkraft all road, ez is mosható mosógépben. 1 éves a gyerek, kb fél éve használjuk, ezalatt nem szerzett olyan foltot, ami miatt mosni kellett volna. az övről a védőt mostam többször nyálfolt miatt, az kijött

2023. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy sül meg a feketében. Az igazi kánikulakocsink pont fekete volt. Hálós háttámlával, kiváló szellőzéssel, upf 50 faktoros xxl kupolával.

Középszürke kocsink is volt, azzal se volt gond.

Nagyon világos kocsit nem vettem volna. Bár egyik gyerekem sem evett soha babakocsiban, azért vannak olyan szennyeződések, amik elkerülheten (eső utáni felcsapódó sár, szmog, por..).

2023. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Királykék-fehér volt, de a királykék volt a domináns szín. Szuper volt, nem volt semmi bajunk vele.
2023. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Maclarenem van, 8 eves, ( az elso gyereknel vettem), fekete, nem latszik meg rajta semmi kosz :)
2023. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Sotetszurke.
2023. szept. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!