Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ezek a rezgő pihenőszékek...

Ezek a rezgő pihenőszékek beváltak valakinek?

Figyelt kérdés
Van már egy kisfiam, ő 5 éves múlt épp nem rég. Novemberre várjuk a tesót, és nagyon nézegetem az ilyen pihenőszékeket, valamiért praktikusnak gondolnám, pl beletenni a babát amikor a nagyobb is ott van. Nyilván nem az első napokban, de akár akkkor is ha úgy adódik. Ne a szobában legyen elzárva a baba mindenkitöl, viszont kanapén meg a földön valahogy nem tudom elképzelni hogy biztonságban lenne a nagytesóját. Vigyáz ő, na de mégis egy örökmozgó 5 éves.
2023. okt. 6. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
A rezgést/zenélést soha nem használtuk, de amikor kellett, jó volt.
2023. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nagyon jó dolog. Én egy egyszerű, csak rezgő széket vettem, nem zenélt, nem hintázott. Két gyereknél használtuk, imádták, nagyon jókat aludtak benne, megnyugtatta őket az enyhe rezgés és el tudtam mosogatni, míg nézett a baba. Később, amikor kezdtük a hozzátáplálást, még nem tudott egyik sem ülni, így ebben a székben félig ülve etettem őket. A mosható huzat is jól bírta a strapát. Már elajándékoztam, egy harmadik baba használja, szinte elnyűhetetlen.
2023. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekünk a kisfiamnál nem volt, de most több szempontból is praktikusnak látnám. :) eddig is úgy gondoltam veszek egyet, de most már kezdek megerősödni benne.
2023. okt. 6. 22:21
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Az én babám is szerette.

Mikor először beletettem, akkor kb. fél perc alatt aludt el benne (rezgéssel), pedig kínomban tettem bele, mert sehogy nem sikerült megnyugtatnom, valószínűleg fájt a hasa és azért sirdogált. 🙂

Ezt mondjuk nem sikerült megismételni, de egészen elvolt benne később is, és nálunk is bevált etetőszékként is, míg nem tudott ülni stabilan.

Én is csak ajánlani tudom.

2023. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Nekünk ez van. 4 éve még 12 ezerért vettük mondjuk 😳

Ezt totál el lehet fektetni, első naptól használtul mond a 2 gyerekkel. Én imádtam. Igaz a rezgő/zenélő/világótó funkciót kb sose használtuk.


Ha főztem, fürödtem, sőt, volt ha wc-re mentem (🙈) vittem magammal benne a gyereket.


Mikor elkezdtük a hozzátáplálást, nem tudtak ülni. Ebben kezdtük el, félig ülő, ilyen döntött pózban.

A kicsi most lett 2 éves, kb 2-3 hónapja hogy nem használja.

Nálunk 100%ban megérte.

2023. okt. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk is van. Fiamnak vettem 2,5éve, 25ezerért. Kidobott pénznek érzem, elég lett volna a sima egyszerű is, semmivel nem tud többet mint a nem rezgős, nem zenélős társai. Akkor volt hasznos, ha wcre mentem, kimentem a futárhoz, hozzátáplálásnál ebbe raktam az elején.
2023. okt. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Mi sosem használtuk a rezgő funkciót, ennek ellenére mindkét gyerek szeretett a pihenő székben lenni. Szerintem felesleges, de ha tudja sem rossz.
2023. okt. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is volt, meg azóta közelebbi barátoknak is ilyet veszünk. a zenélés nem fontos, a rezgés szerintem nobel díjat érdemelne :) Nálunk és az ismerősi körben minden baba szerette
2023. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is csak a "szék" funkciót használtuk, a többinek nem láttam értelmét (zenélt, rezgett, de nem volt hatása a kislányomra semmilyen szinten). Szeretett belőle nézelődni, ha éppen valamit csináltam, abból látott.

Viszont a legtöbb fix kialakítású és újszülöttnek nem alkalmas, nagyon mély öblös, ülő kialakítása van, nem lehet fektetni benne a babát. Tapasztalat nélkül fogalmam sem volt ezekről. Ma már olyat vennék, amit lehet több fokozatban használni, egészen pici babánál is akár fekvő pozícióban. A mamánál egy ilyen van. Csak egy gagyi alap darab, de még így is kihasználhatóbb, mint az otthoni. Most 17 hónapos a kislányom és kis székként még most is funkcionál. A miénket már rég el kellett pakolni, mert állva ugrált benne. Később is tudtuk elkezdeni használni, mert alá kellett párnázni, hogy ne üljön direktbe benne, amíg nem tud ülni. Nem egy praktikus darab na.

2023. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 flora08 ***** válasza:
Nem biztos, hogy releváns a válaszom, de azért leírom a tapasztalataimat. A kisfiam nem szerette a pihenőszéket, kettő percet ha megmaradt benne. Anyukám is vett egyet, azt is kipróbáltuk. Ha bekapcsoltuk a rezgést, konkrétan félt tőle. Úgyhogy mindkét szék arra volt jó, hogy amikor nagyobb lett, ő hintáztatta benne a játékokat, meg nyomkodta a gombjait. De vannak gyerekek akik szeretik, nem lehet előre tudni, kinek mi válik be.
2023. okt. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!