Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ilyen időben hordozó kendőhöz...

Ilyen időben hordozó kendőhöz hogy öltöztetitek a babát (0-10 fok)?

Figyelt kérdés

0-10 fok között.

3 hónapos 6 kg, lassan majd gondolkozom a mei tai-on.


Első baba, kendőnèl ott az én testhőm és a kendő is plusz rétegnek, meg rajtam is van pulcsi, kabát.


Illetve csak sima téli kabátom van, azt gondolom ilyenkor nem húzom össze (mert nem is tudnám). De a babànak valami extra fedő réteg jó lenne kívülről gondolom. Bár van neki téli kabátja is, overall is viszont túl melegíteni sem akarom.


Ezt hogy oldják meg? Mèg kezdő vagyok.


Hordozós kabáton gondolkoztam de ugye 7 kg-ig biztonságos elől hordozni, ő meg hetente hízik kb 340g körül így pár hetünk lenne csak vele..



nov. 13. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hordozós kabátból vannak olyanok, ami jó háton hordozáshoz is, bár elég drágák… esetleg használtan lehet találni olcsóbban. A másik alternatíva a hordozó takaró, azt is húzhatod előre és hátulra is. Ezeket legalább le lehet venni ha bemész valahová és nem kell a babát vetkőztetni. A takaróval viszont megvan az a hátrány, hogy neked vagy meleged lesz, vagy lecsatolod a babát és vetkőzöl.
nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy, akkor pl a hordozóházban bármelyik kabátodat át tudod alakítattni háton hordozásra alakalmas kabátnak.

Nekem van egy elől hordozós kabátom, én azt vittem el, hogy háton hordozáshoz is alkalmas legyen.

Annyira nem is volt vészes az ára, olyan 18-20 ezer volt.

nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

A hordozós takaró a legszimpibb. Ez biztos hülye kérdés lesz, de ilyet eddig csak autós hordozóhoz láttam: amit javasoltál első, az külön ezekhez a testen való hordozásra szánt hordozó takarók?

Illetve egy sima kis vékony plédet nem lehet rátakaeni/húzni a kendőre a kívülre?


2 neked is köszi, gondolkodom a kabáton is közben.

nov. 14. 11:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! 1-es vagyok, ezek a hordozós takarók direkt erre vannak, jól lehet őket rögzíteni és amiket én láttam eddig, azok pl mind vízlepergető anyagból készültek kívülről, ami azért hasznos tud lenni. :)

Azt nem tudom sima takarót hogy lehetne rendesen rögzíteni, én tuti paráznék, hogy leesik. :D

Belinkelek egy oldalt, ahol találsz ilyeneket, hogy lásd egyáltalán milyenre gondoltam, de elég sok gyártó van.

[link]

nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mostmar valamennyire képbe hoztam magam legalább. :)


Ide linkelek egy elég hasznos linket még a télen hordozásról, öltöztetésről, ha valaki a jövőben hozzám hasonló kezdo küszködve hirtelen:

[link]


Ideiglenesen a férjem kabátját fogom befogni most hirtelen:

[link]

nov. 15. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!